Novembris alustas tööd patsiendikogemuse juht

25 november 2022

Alates 1. novembrist hakkas Narva haiglas tööle patsiendikogemuse juht, kelle töökohustusi hakkab täitma haigla vanemfüsioterapeut Tatjana Kanaš. Tatjana vastas mõnedele küsimustele.

Stoomiõe vastuvõtt

21 november 2022

Alates 23. novembrist avatakse Narva Haiglas stoomiõe vastuvõtt. Stoomiõde nõustab stoomiga patsiente (kolostoom, ileostoom, nefrostoom, epitütsostoom) operatsiooni eelselt ja järgselt.

Aparaatse füsioteraapia kabineti ajutine tööaja muudatus

21 november 2022
Teatame, et ajavahemikus 21.11.-25.11.2022 aparaatse füsioteraapia kabinet töötab 8.00-16.00.
Vabandame ebamugavuste pärast

Kutsume osaleda sõeluuringul

14 november 2022

Algas Tervisekassa sõeluuringute teavituskampaania „Elu on ees“, millega kutsume kõiki sihtrühma kuuluvaid mehi ja naisi veel sel aastal osalema rinna-, emakakaela- ja jämesoolevähi sõeluuringul.

Narva kooli- ja pereõdede teabepäev teemal „Kooliõe töö tutvustus“

9 november 2022

Narva Haigla kutsub pereõdesid infopäevale 22. novembril kl 14-16

Vaktsineerimiskeskus kutsub rasedaid gripi vastu vaktsineerimisele

1 november 2022

Vaktsineerimine on parim viis kaitsta ema ja last.

Soolakambri uus töögraafik

24 oktoober 2022

Lugupeetud patsiendid

Soolakamber aadresil Vestervalli 15 töötab nüüd E-R kl 9.00-10.30

Narva Haigla kutsub gripi vastu vaktsineerima

17 oktoober 2022

On tulemas gripihooaeg. Oktoobri keskpaigast algas uus gripiviiruse hooaeg. 40. nädalal tuvastati kaks A-gripiviiruse juhtu ja 41.nädalal tuvastati üks B-gripiviiruse juhtu. Vaktsineerimine on kõige tõhusam viis gripi ennetamiseks!

Narva Haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin lastele

12 oktoober 2022

Narva haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin, mis on mõeldud lastele ja noorukitele vanuses 2-18 eluaastat.

Ninna pihustatav gripivaktsiin Fluenz Tetra aitab kaitsta vaktsiinis sisalduva nelja gripiviirustüve ja neile lähedaste viirustüvede eest.

Narva Haigla arst sai Ida-Virumaa aasta koolitaja 2022 eripreemia

12 oktoober 2022

11. oktoobril Jõhvis toimunud täiskasvanuhariduse tänusündmusel pälvis Naistekliiniku arst Alexey Semykin ETKA Andrase Ida-Virumaa aasta koolitaja 2022 eripreemia.

5. oktoobrist kehtib Narva Haiglas patsientide külastuskeeld

5 oktoober 2022

Lugupeetud Narva Haigla patsiendid ja külastajad

Seoses epidemioloogilise olukorra halvenemisega ning COVID-19 nakatumise kasvuga alates 5. oktoobrist kehtivad Narva Haiglas kollasele COVID-riskitasemele vastavad muutused:

HPV kodutest (inimese papilloomiviiruse uuring)

30 september 2022

Aasta lõpuni on emakakaelavähi sõeluuringusse oodatud osalema naised sünniaastatega 1957, 1962, 1967, 1972, 1977, 1982, 1987, 1992Saab valida, kas anda HPV proov tavapäraselt tervishoiuasutuses või teha kodutest.

Konverents "Naistekliiniku XX aastat. Meie lugu”

23 september 2022
20. aasta juubeli tähistamiseks korraldas Narva Haigla Naistekliinik 22. septembril konverentsi „Naistekliiniku XX aastat. Meie lugu”

Mammograafia kabineti töö on piiratud

21 september 2022

Luupeetud patsiendid

Seoses personali haigestumisega mammograafia kabinet ei tööta orienteeruvalt 14. oktoobrini. Teenust osutatakse vaid erakorralistele patsientidele.

Vabandame ebamugavuste eest.

Enampakkumine mattide vahetamiseks ja paigaldamiseks

15 september 2022

SA Narva Haigla kuulutab välja enampakkumise mattide vahetamiseks ja paigaldamiseks SANarva Haigla hoonetes perioodil 2022-2025.a

Narva Haiglas töötab noortekabinet

7 september 2022

Narva Haigla noortekabinetis pakub noortele nõustamist noortega töötamise kogemustega õde Svetlana Nikišina. Nõustamisele on oodatud 10 kuni 26-aastased (kaasa arvatud) neiud ja poisid. Nõustamine on tasuta nii ravikindlustatud kui kindlustamata isikutele.

Sel sügisel on riskirühmadele gripivaktsiin tasuta

7 september 2022

Alates oktoobri keskpaigast on tasuta gripivaktsiini kättesaadav üld- ja erihoolekande teenusel olevatele inimestele, kõigile üle 60-aastastele, rasedatele, kuni 7-aastastele lastele ning gripi riskirühma kuuluvatele alaealistele.