Õige ravi korral on võimalik südamepuudulikkus kontrolli alla saada

6 april 2023

Narva haiglas töötab juba kaks aastat südamekabinet, kuhu oodatakse patsiente, kellel on diagnoositud südamepuudulikkus. Südamekabinet loodi selleks, et jälgida ja nõustada patsiente, kellel on varem diagnoositud südamepuudulikkus ja kellele on määratud vastav ravi.

Keemiaravi on nüüd kättesaadav ka Narva elanikele

28 märts 2023

Tartu Ülikooli Kliinikumi ja Narva Haigla koostöö tulemusel on alates märtsikuust Narva ja teistel Ida-Virumaa elanikel võimalik käia keemiaravi seanssidel kodukoha lähedal Narva haiglas. Keemiaravi viiakse läbi ülikoolihaigla arstide ning teiste Narva haigla erialaspetsialistide poolt.

Sõeluuring aitab ennetada vähki

21 märts 2023

Tervisekassa andmetel oli möödunud aastal kõige rohkem eesnäärmevähi (7260 patsienti) ja rinnavähi (ligi 6800) diagnoosiga patsiente.

Patsiendiohutuse nädal

15 märts 2023

13.-17. märtsil tähistatakse ülemaailmset patsiendiohutuse nädalat. Patsiendikogemuse juht Tatjana Kanaš rääkis sellest, kuidas nimetatud suund Narva Haiglas areneb.

Anastassia Gorškova tunnustati Narva linna teenetemärgi vääriliseks

1 märts 2023

25. veebruaril Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud pidulikul tseremoonial anti vastutavale infektsioonikontrolli õele Anastassia Gorškovale üle linna teenetemärk panuse eest linnaelu arendamises kultuuriliselt, hariduslikult ja ühiskondlikult.

Uus sünnitusjärgne perepalat

13 veebruar 2023

Naistekliinikus avati uus sünnitusjärgne perepalat, kus saavad ema-isa oma beebiga privaatses ja koduses keskkonnas viibida.

Narva Haiglas hakati tegema põlve- ja puusaliigese endoproteesimise operatsioone

13 veebruar 2023

Pärast Terviseameti käest loa saamist tehti Narva Haiglas jaanuaris esimesed põlve- ja puusaliigese endoproteesimise operatsioonid.

Nefroloogi vastuvõtt

7 veebruar 2023

Alates 15. veebruarist Narva Haiglas alustab vastuvõtte nefroloog Anatoli Timofeev.

Tasuta gripivastane vaktsineerimine

6 veebruar 2023

Alates 6. veebruarist on võimalik kõikidel soovijatel vaktsineerida end gripi vastu tasuta.

Ultraheli uuringud jäävad sellel nädalal ära

1 veebruar 2023

Lugupeetud patsiendid! Seoses arstide haigestumisega jäävad sellel nädalal broneeritud ultraheli uuringud ära.

Dr Alina Sahharova alustab täiendavaid vastuvõtte

31 jaanuar 2023

Alates 10. veebruarist alustab dr Alina Sahharova täiendavaid vastuvõtte naistele, kes soovivad rasedusega arvele tulla.

Emakakaelavähk on ennetatav

16 jaanuar 2023

2023. aastal on kutsutud emakakaelavähi sõeluuringule ravikindlustatud ja ravikindlustamata naised sünniaastaga 1958, 1963, 1968, 1973, 1978, 1983, 1988, 1993.

Narva Haigla osaleb väärkohtlemise kehakaardi pilootprojektis

12 jaanuar 2023

Tegemist on esmakordse projektiga Eestis, mille eesmärk võtta kasutusele väärkohtlemise kehakaart tervisehoiutöötajatel.

Head uut aastat!

19 detsember 2022

Tasuta gripi vaktsineerimise sihtgrupp on laiendatud

6 detsember 2022

Tasuta gripi vastu vaktsiineerida saavad nüüd ka

Uus parkla on avatud

29 november 2022

Teatame, et Haigla tn 9 maja vastas on avatud uus 20 kohaga parkla, kuhu saab haiglasse tulles parkida. Parkla on tasuta.