Perekool jätkab loenguid ka suvekuudel

30 mai 2023

Avatud registreerimine perekooli juunikuu loengutele.

Psühhiaatri vastuvõtust

23 mai 2023

Seoses psühhiaatri Valdur Püksi puudumisega alates 25. maist teeb ambulatoorseid vastuvõtte psühhiaater Andrei Taškin aadressil Haigla 1, 2. korrus, kab 205, tel 35 44 233

Narva haigla valis parimad õendustöötajad

19 mai 2023

12. mail Tartu Ülikooli Narva Kolledžis toimunud XI õendus- ja ämmaemanduskonverentsil tunnustati 2023. aasta parimad õendustöötajad. Tänavuse konverentsi fookuses oli patsiendiohutuse kultuur ja positiivne patsiendikogemus, kõige selle arendamisele pööratakse haiglas erilist tähelepanu.

Maski kandmisest alates 16. maist

16 mai 2023

Kuna epidemioloogiline olukord muutub paremaks, siis alates 16. maist haigla üldkasutatavates ruumides maski kandmine ei ole nõutav.

Laboriuuringute tervisepaketid

15 mai 2023

Narva Haigla laboris on nüüd võimalik tellida tasulisi tervisepakette.

Remonditööd röntgenikabinetis

2 mai 2023

02.05-05.05 toimuvad remonttööd röntgenikabinetis nr 146. Seetõttu palume kõigil patsientidel pöörduda röntgenikabinetti nr 129. Vabandame ebamugavuste pärast.

Anestesioloogi vastuvõtt

20 april 2023

Märtsis hakati Narva Haiglas osutama lisateenust, milleks on anestesioloogi ambulatoorne vastuvõtt.

Õige ravi korral on võimalik südamepuudulikkus kontrolli alla saada

6 april 2023

Narva haiglas töötab juba kaks aastat südamekabinet, kuhu oodatakse patsiente, kellel on diagnoositud südamepuudulikkus. Südamekabinet loodi selleks, et jälgida ja nõustada patsiente, kellel on varem diagnoositud südamepuudulikkus ja kellele on määratud vastav ravi.

Keemiaravi on nüüd kättesaadav ka Narva elanikele

28 märts 2023

Tartu Ülikooli Kliinikumi ja Narva Haigla koostöö tulemusel on alates märtsikuust Narva ja teistel Ida-Virumaa elanikel võimalik käia keemiaravi seanssidel kodukoha lähedal Narva haiglas. Keemiaravi viiakse läbi ülikoolihaigla arstide ning teiste Narva haigla erialaspetsialistide poolt.

Sõeluuring aitab ennetada vähki

21 märts 2023

Tervisekassa andmetel oli möödunud aastal kõige rohkem eesnäärmevähi (7260 patsienti) ja rinnavähi (ligi 6800) diagnoosiga patsiente.

Patsiendiohutuse nädal

15 märts 2023

13.-17. märtsil tähistatakse ülemaailmset patsiendiohutuse nädalat. Patsiendikogemuse juht Tatjana Kanaš rääkis sellest, kuidas nimetatud suund Narva Haiglas areneb.

Anastassia Gorškova tunnustati Narva linna teenetemärgi vääriliseks

1 märts 2023

25. veebruaril Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud pidulikul tseremoonial anti vastutavale infektsioonikontrolli õele Anastassia Gorškovale üle linna teenetemärk panuse eest linnaelu arendamises kultuuriliselt, hariduslikult ja ühiskondlikult.

Uus sünnitusjärgne perepalat

13 veebruar 2023

Naistekliinikus avati uus sünnitusjärgne perepalat, kus saavad ema-isa oma beebiga privaatses ja koduses keskkonnas viibida.

Narva Haiglas hakati tegema põlve- ja puusaliigese endoproteesimise operatsioone

13 veebruar 2023

Pärast Terviseameti käest loa saamist tehti Narva Haiglas jaanuaris esimesed põlve- ja puusaliigese endoproteesimise operatsioonid.

Nefroloogi vastuvõtt

7 veebruar 2023

Alates 15. veebruarist Narva Haiglas alustab vastuvõtte nefroloog Anatoli Timofeev.

Tasuta gripivastane vaktsineerimine

6 veebruar 2023

Alates 6. veebruarist on võimalik kõikidel soovijatel vaktsineerida end gripi vastu tasuta.