Korduva ambulatoorse plaanilise ortopeedi vastuvõtu korra muutmine alates 01.07.2022

30 juuni 14:28

Ambulatoorse korduva plaanilise ortopeedi vastuvõtu korra muutmine alates 01.07.2022

Alates 1. juunist kehtib SA Narva Haiglas roheline COVID-19 ohutase

1 juuni 16:02

Lugupeetud patsiendid.

Alates 1. juunist kehtib SA Narva Haiglas roheline COVID-19 ohutase.

Patsientidel ei ole enam vajalik ambulatoorsetele vastuvõttudele, päevaravile ning haiglaravile tulles maski kanda, küll aga palutakse seda teha lähikontaktis tervishoiutöötajaga.

Telefonid registreerimiseks vastuvõtule, uuringutele ja protseduuridele

1 juuni 14:50

Narva Haigla kodulehele on ilmunud uus rubriik osakondade telefoninumbritega, kus saab broneerida vastuvõtuaega, uuringuid ja protseduure.

Õpi tegevusjuhendajaks Narvas

1 juuni 10:18

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab koostöös SA Narva Haiglaga septembris 2022 tegevusjuhendaja 4. taseme kutseõppe.

Õpi hooldustöötajaks Narvas

1 juuni 09:32

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab koostöös SA Narva Haiglaga septembris 2022 hooldustöötaja 4. Taseme kutseõppe.

SA Narva Haigla juhatuse liikme Ago Kõrgvee pöördumine

17 märts 14:03

Head kolleegid

Elame keerulisel ajal. Koroonakriisist veel taastumata maailma on tabanud uus kriis. Venemaa rünnak Ukraina vastu on kuritegu ning Putini algatatud sõda tuleb üheselt hukka mõista.

Aprilli lõpuni on suletud Narva haigla polikliiniku röntgenkabinet

17 märts 12:02

Teavitame, et  alates esmaspäevast, 21. märtsist on seoses kolimisega kuni aprilli lõpuni suletud Narva haigla polikliiniku röntgenkabinet. Röntgenipildid tehakse Haigla 5 (8:00-12:00) ja Haigla 1 (12:00-16:00) ruumides.

Vaktsineerimiskeskuse töögraafik selleks nädalaks muutub

14 märts 16:16

Lugupeetud patsiendid!
Anname teada, et vaktsineerimiskeskus on avatud 15. - 18.03  kella 16.00-ni, 19. märtsil kahjuks on vaktsineerimiskeskus suletud.
Vabandage!

Narva haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin lastele

10 jaanuar 12:13

Narva haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin, mis on mõeldud lastele ja noorukitele vanuses 2-18 eluaastat.

Ninna pihustatav gripivaktsiin Fluenz Tetra aitab kaitsta vaktsiinis sisalduva nelja gripiviirustüve ja neile lähedaste viirustüvede eest.

Koroonakaitse kalkulaator

6 jaanuar 10:13

Koroonakaitse kalkulaator annab vastuse Sinu vaktsineerimiskuuri staatuse, kehtiva tõendi ning järgmise vaktsineerimise soovitusliku kuupäeva kohta lähtuvalt vaktsineerimiskuuri läbimisest ja haigestumisest enne vaktsineerimiskuuri või selle ajal. Kalkulaator asub SIIN

Vaegkuuljate/kurtide teabepäev polikliinikus

5 jaanuar 11:02

Neljapäeval 6. jaanuaril kell 12:00 – 14:00 toimub Narva Haigla Polikliinikus Vestervalli 15 kab.226 VAEGKUULJATE/KURTIDE TEABEPÄEV. Teabepäeva korraldab Vaegkuuljate ja kurtide abivahendite keskus KADRIMARDI Tallinnast.

Rahulikke Jõule ja Head uut aastat!

21 detsember 2021

Narva Haigla soovib rahulikke Jõule ja Head uut aastat!

Haigekassa: Liikumisraskustega inimesed saavad ennast lasta vaktsineerida kodus

16 detsember 2021

Haigekassa tuletab meelde, et kõigil inimestel, kellel ei ole tervislikel põhjustel võimalik vaktsineerima minna, saavad lasta end kodus vaktsineerida. Kodus vaktsineerimise võimalust saavad kasutada need inimesed, kellel on liikumisraskused, kuid kes soovivad vaktsiinisüsti saada. Visiit ja vaktsineerimine on tasuta, sealhulgas ka ravikindlustuseta inimestele.

Üle 4700 vaktsineerimise: Narva haigla lõpetab vaktsineerimisbussi töö

25 november 2021

Narva haigla vaktsineerimisbussi viimane tööpäev on esmaspäev, 29. november. Sel päeval on veel võimalus teha bussis koroonaviiruse vastu vaktsiini. Buss lõpetab töö kell 15.30.

Laupäeviti töötab vaktsineerimiskeskus kella 15.00ni

8 november 2021

Narva haigla teatab, et Vaktsineerimiskeskus on nüüd avatud laupäeviti kella 15-ni. Narva Haigla Vaktsineerimiskeskus asub aadressil Haigla 1.

SA Narva Haigla vaktsineerimiskeskus asub adressil Haigla 1, 2 korrus.

Tasuline vaktsineerimine toimub tööpäevadel

13 oktoober 2021

Teatame, et vaktsiinibussis ei toimu antud ajal tasuline vaktsineerimine (sealhulgas gripi vastu vaktsineerimine).

Samuti ajutiselt ei tehta tasulist vaktsineerimist (sealhulgas gripi vastu) Narva haigla vaktsineerimiskeskuses nädalavahetusel.

SA Narva Haigla pälvis 2021.aasta õppijasõbraliku tööandja tiitli

5 oktoober 2021

Täna, õpetajate päeval, tunnustas Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon tublimaid täiskasvanud õppijaid Ida-Virumaa tunnustussündmusel. Aasta õppijasõbraliku tööandja 2021 tiitli sai Narva Haigla.