×
Otsing

Uudised

60+ kaasuvate haigustega inimesi ning 65-aastaseid ja vanemaid inimesi oodatakse järgmisel nädalal COVID-19 vaktsineerimisele Narva haiglasse

Eile 13:13

Järgmise nadala esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval (12.04- 15.04)  jätkub vaktsineerinime ning  saavad 65-aastased ja vanemad inimesed Narva haigla vaktsineerimiskeskuses COVID-19 vastast Moderna vaktsiini. . Samuti saavad vaktsiini 60+ kaasuvate haigustega inimesed.

Loe edasi >>

Narva haigla uus juht on doktor Ago Kõrgvee

Eile 10:29

8. aprillil valis sihtasutuse Narva haigla nõukogu uueks haigla juhatuse liikmeks doktor Ago KõrgveeDoktor Kõrgvee on Eestis tunnustatud antestesioloog ja intensiivraviarst ning kardioloog, mitmete  meditsiiniasutuste ülesehitaja ja pikaaegne Tartu kiirabi juht. Praegu töötab ta Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia  ja intensiivravi kliiniku direktorina.

Loe edasi >>

70+ inimeste vaktsineerimine jätkub ka järgmise nädala esmaspäeval ja teisipäeval

31 märts 10:02

Järgmise nadala esmaspäeval ja teisipäeval (5. ja 6. aprillil)  jätkub vaktsineerinime ning  saavad 70-aastased ja vanemad inimesed Narva haigla vaktsineerimiskeskuses COVID-19 vastast Moderna vaktsiini.

Loe edasi >>

70-aastaseid ja vanemaid inimesi oodatakse COVID-19 vaktsineerimisele ka sel nädalal esmaspäevast neljapäevani

29 märts 10:30

Möödunud nädalavahetusel said 516 inimest 70+ sihtrühmast Narva haigla vaktsineerimiskeskuses Moderna vaktsiini. 27. märtsil vaktsineeriti 270 inimest, 28. märtsil - 246 inimest.

Loe edasi >>

70-aastaseid ja vanemaid inimesi oodatakse COVID-19 vaktsineerimisele ka järgmisel nädalal

26 märts 11:54

Järgmise nadala esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ning reedel  saavad 70-aastased ja vanemad inimesed Narva haigla vaktsineerimiskeskuses COVID-19 vastast Moderna vaktsiini.

Loe edasi >>

Nädalavahetusel vaktsineeritakse täiendavalt Ida-Virumaa 70 aastaseid ja vanemaid inimesi

25 märts 14:14

Sellel nädalavahetusel oodatakse Narvas, Sillamäel ja Narva-Jõesuus 70aastaseid ja vanemaid inimesi vaktsineerima, inimestel on võimalus aeg telefoni teel või digiregistratuuri vahendusel broneerida.

Loe edasi >>

24. märtsil tähistab kogu maailm depressioonivastase võitluse päeva

24 märts 08:34

Maailma Terviseorganisatsiooni statistika kohaselt kannatavad depressiooni all miljonid inimesed. Selle põhjuseks on pingeline elurütm, emotsionaalne stress, isikliku ruumi puudumine.

Loe edasi >>

60-aastaseid ja vanemaid inimesi oodatakse COVID-19 vaktsineerimisele Narva haiglasse

22 märts 14:27

Euroopa Ravimiamet on tunnistanud AstraZeneka vaktsiini ohutuks, eelkõige üle 60-aastastele inimestele

Sel nädalal saavad 60-aastased ja vanemad inimesed Narva haigla vaktsineerimiskeskuses COVID-19 vastast AstraZeneka vaktsiini.

Loe edasi >>

Pakume tööd õdedele

16 märts 12:21

Narva Haigla otsib õdesid erinevatesse osakondadesse. Paindlik graafik, osalise tööaja võimalused.

Loe edasi >>

Koronaviiruse antikehade analüüs

16 märts 10:41

Nüüd saab Narva haiglas teha koroonaviiruse lgG tüüpi antikehade analüüsi ka patsiendi omal soovil ilma arsti saatekirjata.

Loe edasi >>

13. ja 14. märtsil ootame koroonaviiruse vastu vaktsineerimisele 65-aastaseid ja vanemaid inimesi

11 märts 15:20

Laupäeval, 13. märtsil ja pühapäeval, 14. märtsil kell 11.00-15.00 võtab vaktsineerimiskeskus vastu need inimesed vanuses 65 +, kes on saanud vaktsineerimiskutse eesti.ee portaali kaudu.

Tähelepanu! Eelnev registreerimine on vajalik!

Loe edasi >>

Pakkide saatmine on lubatud lähedasele, kes viibib haiglas

8 märts 08:51

Pakkide saatmine on lubatud lähedasele, kes viibib haiglas.

Loe edasi >>

Ajurünnak Narva haiglas: asutuse tulevik töötajate pilgu läbi

5 märts 13:23

3.märtsil toimus Narva haiglas ajurünnak nimega “Narva haigla homme”, mille korraldasid haigla juhatuse liige Aleksei Jevgrafov, ülemarst Olev Silland ja kvaliteedijuht Pille Letjuka.

Loe edasi >>

SA NARVA HAIGLA kuulutab välja kirjaliku enampakkumise kinnisvara võõrandamiseks

22 veebruar 11:44

Hoone aadressiga Narva linn, Karja tn 6 oli kasutusel nakkushaiguste osakonna ja psühhiaatriaosakonna haiglahoonena. Hoone ehitati 1961. aastal ning renoveeriti 1993. aastal. Müüdav hoone on 4-korruseline keldriga hoone, mille suletud netopind on 3 898,7m2. Kogu kasutusaja vältel renoveeriti kütte-, elektri- ja veevarustuse süsteeme.

Loe edasi >>

Haigekassa ootab tagasinõuetena ravirahakotti mitut miljonit eurot

22 veebruar 10:09

Haigekassa nõuab igal aastal inimestelt ja raviasutustelt tagasi miljoneid eurosid, kuid sageli ei jaksa raviraha välja petnud või kriminaalkorras karistatud inimesed tagasi maksta, mistõttu tagasimaksmist ootavad miljonid eurod. 

 

Loe edasi >>

Pakkumus SA Narva Haigla hoonetesse paigaldatud nõudepesumasinate hooldus- ja remonditööde kohta hoolduslepingu sõlmimiseks

19 veebruar 08:41

SA  NARVA HAIGLA teeb ettepaneku esitada pakkumus SA Narva Haigla hoonetesse paigaldatud nõudepesumasinate hooldus- ja remonditööde kohta hoolduslepingu sõlmimiseks.

 

Loe edasi >>

Narva haigla nõukogu kuulutab välja juhatuse liikme konkursi

16 veebruar 12:06

SA Narva Haigla nõukogu korraldab juhatuse liikme valimiseks konkursi.

Narva haigla nõukogu esimehe Katri Raigi sõnul on konkursi väljakuulutamise päevaks 18. veebruar ning avalduse esitamise tähtaeg 20 märts.

Loe edasi >>

Saada meile oma teade

Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada