×
Otsing

Kasulik teave

Ravi toimub rangelt arsti määrangu alusel, patsient saab ravimpreparaate meditsiinilise personali kontrolli all. Medikamendid antakse valvepostil oleva õe kätte. Iseravimine ei ole lubatud!

Raha, väärisesemed ja dokumendid on soovitatav jätta koju, vajadusel võib anda osakonna seifi hoiule. Palatisse jäetud raha ja väärisesemete eest osakonna personal ei vastuta.

Võite võtta kaasa isiklikud asjad: kuuldeaparaadi, hambaproteesid, prillid, mobiiltelefoni jne. Arutage osakonna töötajatega, kas need esemed on patsiendile vajalikud. Osakond ei vastuta patsiendi vara säilitamise eest.

Osakonnas ei tohi tarvitada alkoholi. Suitsetamine on lubatud vaid selleks ette nähtud kohtades. Režiimi rikkumisel patsient kirjutatakse haiglast välja.

Kui teie lähedane rikub osakonna režiimi (lahkub osakonnast, lõhub asju, tema käitumine segab teisi patsiente) on meil õigus keelduda teile õendusabiteenuse osutamisest.

 Kui soovite õppimise eesmärgil võtta osa hooldusest ja meditsiinilistest manipulatsioonidest, peate eelnevalt kooskõlastama oma soovi osakonna personaliga.

On võimalik hoida toiduaineid külmikus, selleks tuleb märkida peale nimi, palati number ja kuupäev. Personalil on õigus kontrollida kõlblikkuse tähtaegu ja hävitada säilitustähtaja ületanud toit.

Teisel korrusel on avatud mängutuba, kus teie laps saab külastuse ajal aega veeta.

Jalutamiseks saate kasutada sisehoovi või verandat.

Soovi korral on võimalik teie lähedasele vajalike usutalituste läbiviimiseks kutsuda osakonda vaimuliku.

Kui teie sugulane suri meie osakonnas, saate koos olemiseks ja viimsele teele saatmiseks kasutada meie hüvastijätutuba kahe tunni jooksul.

 

Saada meile oma teade

Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada