Südamepäev Narva Haiglas

19 september 2023

Südamepäeva eel kutsub Narva Haigla 27. septembril kell 12-14 kõiki huvilisi seda päeva koos meiega tähistada. Üritus toimub Narva Haigla polikliiniku konverentsisaalis (Vestervalli 15).

Taastusraviosakonna konverents "Hoolin tervisest, naudin liikumist"

4 september 2023

Reedel, 22. septembril kell 10-14 toimub Tartu Ülikooli Narva Kolledžis SA Narva Haigla taastusraviosakonna konverents „Hoolin tervisest, naudin liikumist“, millele on oodatud kõik huvilised.

HIV testimiskabinet asub uuel aadressil

4 september 2023

HIV ja hepatiidi anonüümne nõustamis-  ja -testimiskabinet kolis uuele aadressile  -  Haigla 5, 1. korrus, kab 122. ARV-ravimite väljastatakse ka selle kabinetis.

Massaažiteenus

4 september 2023
Taastusraviosakonna massaažikabinet pakub massaažiteenust täiskasvanutele ja lastele.

Kuidas tegutseda puugihammustuse korral?

15 august 2023

Vastab infektsioonikontrolli arst Jekaterina Nešpanova.

SA Narva Haigla korraldab hinnapakkumiste kogumist Haigla tn 9 Ravimite lahustamise keskuse ehitustööde omanikujärelevalve

14 juuli 2023

Narva haigla uuenemisplaanid saavad hoogu juurde

3 juuli 2023

29. juunil külastas Narvat terviseminister Riina Sikkut. Haigla juhtkonnaga arutati haigla arendamise kava. Erinevate fondide toel on tõhusa eeltöökorral võimalik järgmisel aastal alustada uue haiglahoone esimese etapi projekteerimist ja nõukogude ajal ehitatud korpuse rekonstrueerimisest ning osalisest ümberehitamisest tervisekeskuseks. Narva haigla toetussumma on eeldatavasti 37,6 milonit eurot.

Perekooli loengud juulikuus

29 juuni 2023

Avatud registreerimine perekooli loengutele juulikuus.

Narva Haigla peatab ööpäevaringset üldhooldusteenuse osutamist

28 juuni 2023

Alates 01.07.2023 lõpetab SA Narva Haigla elanikele väljaspool kodu osutatava ööpäevaringse üldhooldusteenuse osutamise kuna haigla prioriteediks on kvalifitseeritud õendusabiteenuse osutamine.

Alates 03.07. kuni 31.08. polikliiniku protseduurikabinet ei tööta

27 juuni 2023

Palume pöörduda protseduurikabinetti aadressil Haigla 1, 2. korrus, kab 208, kl 8.00-16.00.

Näituse "110 aastat Narva meditsiini teenistuses" avamine

19 juuni 2023

Esmaspäeval, 26. juunil kell 14.00 avatakse Narva Haigla ja Narva Muuseumi haigla ajaloolisele hoone 110. aastapäevale pühendatud näituse „110 aastat Narva meditsiini teenistuses“, millele kell 14.30 järgneb kontsert haigla purskaevu juures. Kontserdil muude esinejate seas esinevad Narva Haigla meedikud.

Vastuvõtuaja tühistamine kodulehe kaudu

8 juuni 2023

Lugupeetud patsiendid

Teie mugavuse huvides nüüd saab eriarsti vastuvõtuaja tühistada haigla kodulehe kaudu.

Narva Haigla sõlmib õdede koolitamiseks koostööleppe Tartu Tervishoiu Kõrgkooliga

7 juuni 2023

Esmaspäeval, 12. juunil  sõlmib Tartu Tervishoiu Kõrgkool koostööleppe Narva Haiglaga, et juba sellest sügisest koolitada õdesid Narvas.

Perekool jätkab loenguid ka suvekuudel

30 mai 2023

Avatud registreerimine perekooli juunikuu loengutele.

Psühhiaatri vastuvõtust

23 mai 2023

Seoses psühhiaatri Valdur Püksi puudumisega alates 25. maist teeb ambulatoorseid vastuvõtte psühhiaater Andrei Taškin aadressil Haigla 1, 2. korrus, kab 205, tel 35 44 233

Narva haigla valis parimad õendustöötajad

19 mai 2023

12. mail Tartu Ülikooli Narva Kolledžis toimunud XI õendus- ja ämmaemanduskonverentsil tunnustati 2023. aasta parimad õendustöötajad. Tänavuse konverentsi fookuses oli patsiendiohutuse kultuur ja positiivne patsiendikogemus, kõige selle arendamisele pööratakse haiglas erilist tähelepanu.

Maski kandmisest alates 16. maist

16 mai 2023

Kuna epidemioloogiline olukord muutub paremaks, siis alates 16. maist haigla üldkasutatavates ruumides maski kandmine ei ole nõutav.