Kardioloogi uus vastuvõtt

22 november 2023

Alates 25. novembrist hakkab kord kuus võtma vastu arst-resident kardioloogia erialal Mark Tarkanovski. Esimene vastuvõtt toimub 25. novembril  kell 9:00–15:00 kabinetis 206, Haigla 1. Registreerumine toimub läbi registratuuri ja vajalik on perearsti või eriarsti saatekiri.

Külastamise piirang sisekliinikus

9 november 2023

Lugupeetud külastajad

Seoses COVIDi puhanguga sisekliinikus viibivate patsinetide külastamine on piiratud.

Külastamine on lubatud ainult raviarsti loal.

Loodame mõistvale suhtumisele.

Jalaravi kabinet kolib uuele aadressile

9 november 2023

Lugupeetud patsiendid

Alates 13.11.2023.a jalaravikabinet töötab uuel aardessil – Haigla 1, 2. korrus, kab 215.

Külastamise piirang

7 november 2023
Lugupeetud külastajad

Seoses COVIDi puhanguga õendusabiosakonna 3. korrusel viibivate patsinetide külastamine on esialgu kuni 17.11.2023 k.a piiratud.

Loodame mõistvale suhtumisele.

Vaktsineerimiskeskuse töögraafik

2 november 2023

Lugupeetud patsiendid

6.-30.11. vaktsineerimiskeskus töötab kell 8:00-15:30.

NB! 14.11/15.11/28.11/29.11 kell 08:00-11:30

Gastroenteroloog Ljudmila Kaletina võtab vastu uuel aadressil

27 oktoober 2023

Lugupeetud patsiendid

Anname teada, et alates 30. oktoobrist gastroenteroloog dr Ljudmila Kaletina võtab vastu aadressil Haigla 1, 2. korrus, kab. 213.

Vastuvõtugraafik ja telefon ei muutu.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Tasuta gripi vastu vaktsineerimine jätkub 30. oktoobril

26 oktoober 2023

Lugupeetud patsiendid

Anname teada, et tasuta vaktsiin gripi vastu riskirühmadele sai otsa. Vaktsiin saabub haiglasse järgmisel nädalal ja ootame riskirühmadesse kuuluvaid inimesi tasuta gripi vastu vaktsineerimisele alates 30.oktoobrist.

Vaktsineerimiskabineti ajutine töögraafik

25 oktoober 2023

Alates 25. oktoobrist pikendame ajutiselt vaktsineerimiskabineti lahtiolekuaega.

Tasuta gripi vastu vaktsineerimine jätkub 24. oktoobril

18 oktoober 2023

Anname teada, et tasuta vaktsiin gripi vastu riskirühmadele sai otsa. Vaktsiin saabub haiglasse järgmisel nädalal ja ootame riskirühma kuuluvaid inimesi tasuta gripi vastu vaktsineerimisele alates 24. oktoobrist.

Vaimse tervise e-vestlus

10 oktoober 2023

16. oktoobril kell 15-16 kutsub Narva haigla lapsevanemaid, õpetajaid, koolipsühholooge ja kõiki täiskasvanud huvilisi e-vestlusele vaimse tervise teemal.

AEDi kasutamise koolitus

9 oktoober 2023

16.oktoobril õpetavad Narva haigla meedikud terve päeva jooksul kõiki soovijaid nendes kohtades, kus on paigaldatud defibrillaatorid, kuidas neid kasutada südame seiskumise korral.

Algas gripi vastu vaktsineerimine

5 oktoober 2023

Parim viis gripiviiruse ennetamiseks on vaktsineerimine.

Õendusabiosakonna vanemõde Galina Kuznetsova valiti Ida-Virumaa aasta koolitajaks

4 oktoober 2023

4. oktoobril täiskasvanud õppija nädala raames tunnustas Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras täiskasvanuhariduse tänuüritusel õendusabiosakonna vanemõde Galina Kuznetsovat maakonna aasta koolitajaks.

Rinnavähi sõeluuring

2 oktoober 2023

Lugupeetud naised

Meie andmetel ei tule sel aastal rinnavähi sõeluuringule nii palju kutset saanud naisi, kui me sooviksime. Ärge jätke seda võimalust kasutamata, leidke aega uuringu läbimiseks.

XI hospiitskonverents

20 september 2023

5. oktoobril kell 10 - 16.30 Vaba Lava keskuses toimub Narva Haigla XI hospiitskonverents. Konverentsile on oodatud kõik huvilised.