×

РЕГИСТРАТУРА
Haigla 1, Пн-Пт: 7:30 - 18:00
+372 35 61 144
Vestervalli 15, Пн-Пт: 8:00 - 16:00
+372 35 72 778

VASTUVÕTUAJA TÜHISTAMINE

RIIKLIK E-REGISTRATUUR

TAGASISIDE

kantselei@narvahaigla.ee

Otsing

Teenused

Narva Haigla Õendusabi osakonnas on võimalik saada mitut liiki teenuseid. Hinnainfot saab alati täpsustada, helistades nimetatud kontaktidele (või osakonna avalehel - personal). 

Kehtiv Tervisekassa teenuste hinnakiri

 

 

Statsionaarne ööpäevaringne õendusabiteenus

Teenuse hinna kehtestatakse Haigekassa hinnakirjaga ja see võib hinnakirja muutudes muutuda. 85% voodikoha hinnast tasub Haigekassa, 15%  (alates 01.07.2023 - 19,04 eurot/päev) — patsiendi omaosalus.

 

Statsionaarne ööpäevaringse hooldusega päevane õendusabiteenus (linnaarsti suunamisel)

Teenust pakutakse ainult Narva linnas registreeritud elanikele. Viibimise hind on 83,10 eurot/ööpäev. 85% (70,60 eurot) viibimistasu rahastab linnavalitsus, 15% (12,47 eurot/päev) — patsiendi omaosalus.

Osakonnas viibimise aeg on 30 päeva. Selle teenuse hinna sees ei ole uuringuid, analüüside võtmist, arstide ülevaatust. Selliste manipulatsioonide järele tekkinud vajaduse korral tasub need teenused patsient.

 

Õendushoolduse tasuline intervallteenus

See teenus on suunatud kindlustamata patsientidele, kes vajavad hooldust. Voodipäeva maksumust reguleerib kehtiv SA Narva Haigla hinnakiri (42 eurot/päev).

Selle teenuse hinna sisse ei kuulu uuringud, analüüside võtmine, arstide ülevaatus. Selliste manipulatsioonide järele tekkinud vajaduse korral tasub need teenused patsient.

 

Hospiits

Hospiitsi ülesanne on tagada ravimatutele patsientidele võimalikult hea käekäik ja inimväärne lahkumine.

Esiplaanil on sümptomite leevendamine, millele lisaks pööratakse tähelepanu patsiendi psühholoogilistele, sotsiaalsetele ja eksistentsiaalsetele probleemidele.Patsiendile turvalisuse tagamine ja talle aktiivsuse lisamine, patsiendi liikumisvõime ja tegevuse toetamine on saavutatav kõigi võimalike vahenditega.

Statsionaaris viibimise kestus sõltub patsiendi tervislikust seisundist. Tasu iga viibimispäeva eest kuni 10-päeva eest on 2.50 eurot/päev, üle 10-päevase viibimise eest tasu ei võeta.

 

Tasuta koduõe teenus

Teenus on mõeldud osakonnast välja kirjutatud patsientidele, kes vajavad õendusabiteenust, kuid ei saa oma seisundi tõttu külastada perearsti või tervisekeskust.

Kui olete teenusest huvitatud, pöörduge 2-3 päeva enne väljakirjutamist osakonna postiõe poole. Teenuse vajalikkuse hindamise korraldab, valveõde ja osakonna juhtkond.

 

Muud teenused

Teenus

Maksumus

Massaaž

20 min - 12 eurot

30 min - 15 eurot

Protseduuri maksumust reguleerib  SA Narva Haigla kehtiv hinnakiri.

 

Makse vastuvõtmine: vanem õde (113 kabinett), vastutav õde (111 kabinett). Arve tasumine on võimalik sularahas või pangaterminali kaudu.

 

Alates 01.07.2023 lõpetab SA Narva Haigla elanikele väljaspool kodu osutatava ööpäevaringse üldhooldusteenuse osutamise kuna haigla prioriteediks on kvalifitseeritud õendusabiteenuse osutamine.

Saada meile oma teade

Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada