Tähelepanu! Täiendav vastuvõtt hooldustöötaja õppekavale!

12 juuli 2022

Tähelepanu! Täiendav vastuvõtt hooldustöötaja õppekavale!

Korduva ambulatoorse plaanilise ortopeedi vastuvõtu korra muutmine alates 01.07.2022

30 juuni 2022

Ambulatoorse korduva plaanilise ortopeedi vastuvõtu korra muutmine alates 01.07.2022

Alates 1. juunist kehtib SA Narva Haiglas roheline COVID-19 ohutase

Lugupeetud patsiendid.

Alates 1. juunist kehtib SA Narva Haiglas roheline COVID-19 ohutase.

Patsientidel ei ole enam vajalik ambulatoorsetele vastuvõttudele, päevaravile ning haiglaravile tulles maski kanda, küll aga palutakse seda teha lähikontaktis tervishoiutöötajaga.

Telefonid registreerimiseks vastuvõtule, uuringutele ja protseduuridele

1 juuni 2022

Narva Haigla kodulehele on ilmunud uus rubriik osakondade telefoninumbritega, kus saab broneerida vastuvõtuaega, uuringuid ja protseduure.

Õpi tegevusjuhendajaks Narvas

1 juuni 2022

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab koostöös SA Narva Haiglaga septembris 2022 tegevusjuhendaja 4. taseme kutseõppe.

Õpi hooldustöötajaks Narvas

1 juuni 2022

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab koostöös SA Narva Haiglaga septembris 2022 hooldustöötaja 4. Taseme kutseõppe.

SA Narva Haigla juhatuse liikme Ago Kõrgvee pöördumine

17 märts 2022

Head kolleegid

Elame keerulisel ajal. Koroonakriisist veel taastumata maailma on tabanud uus kriis. Venemaa rünnak Ukraina vastu on kuritegu ning Putini algatatud sõda tuleb üheselt hukka mõista.

Narva haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin lastele

10 jaanuar 2022

Narva haigla vaktsineerimiskeskuses on saadaval ninna pihustatav gripivaktsiin, mis on mõeldud lastele ja noorukitele vanuses 2-18 eluaastat.

Ninna pihustatav gripivaktsiin Fluenz Tetra aitab kaitsta vaktsiinis sisalduva nelja gripiviirustüve ja neile lähedaste viirustüvede eest.

Koroonakaitse kalkulaator

6 jaanuar 2022

Koroonakaitse kalkulaator annab vastuse Sinu vaktsineerimiskuuri staatuse, kehtiva tõendi ning järgmise vaktsineerimise soovitusliku kuupäeva kohta lähtuvalt vaktsineerimiskuuri läbimisest ja haigestumisest enne vaktsineerimiskuuri või selle ajal. Kalkulaator asub SIIN

Vaegkuuljate/kurtide teabepäev polikliinikus

5 jaanuar 2022

Neljapäeval 6. jaanuaril kell 12:00 – 14:00 toimub Narva Haigla Polikliinikus Vestervalli 15 kab.226 VAEGKUULJATE/KURTIDE TEABEPÄEV. Teabepäeva korraldab Vaegkuuljate ja kurtide abivahendite keskus KADRIMARDI Tallinnast.

Rahulikke Jõule ja Head uut aastat!

21 detsember 2021

Narva Haigla soovib rahulikke Jõule ja Head uut aastat!

Haigekassa: Liikumisraskustega inimesed saavad ennast lasta vaktsineerida kodus

16 detsember 2021

Haigekassa tuletab meelde, et kõigil inimestel, kellel ei ole tervislikel põhjustel võimalik vaktsineerima minna, saavad lasta end kodus vaktsineerida. Kodus vaktsineerimise võimalust saavad kasutada need inimesed, kellel on liikumisraskused, kuid kes soovivad vaktsiinisüsti saada. Visiit ja vaktsineerimine on tasuta, sealhulgas ka ravikindlustuseta inimestele.

Üle 4700 vaktsineerimise: Narva haigla lõpetab vaktsineerimisbussi töö

25 november 2021

Narva haigla vaktsineerimisbussi viimane tööpäev on esmaspäev, 29. november. Sel päeval on veel võimalus teha bussis koroonaviiruse vastu vaktsiini. Buss lõpetab töö kell 15.30.

Laupäeviti töötab vaktsineerimiskeskus kella 15.00ni

8 november 2021

Narva haigla teatab, et Vaktsineerimiskeskus on nüüd avatud laupäeviti kella 15-ni. Narva Haigla Vaktsineerimiskeskus asub aadressil Haigla 1.

SA Narva Haigla vaktsineerimiskeskus asub adressil Haigla 1, 2 korrus.

Tasuline vaktsineerimine toimub tööpäevadel

13 oktoober 2021

Teatame, et vaktsiinibussis ei toimu antud ajal tasuline vaktsineerimine (sealhulgas gripi vastu vaktsineerimine).

Samuti ajutiselt ei tehta tasulist vaktsineerimist (sealhulgas gripi vastu) Narva haigla vaktsineerimiskeskuses nädalavahetusel.

SA Narva Haigla pälvis 2021.aasta õppijasõbraliku tööandja tiitli

5 oktoober 2021

Täna, õpetajate päeval, tunnustas Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon tublimaid täiskasvanud õppijaid Ida-Virumaa tunnustussündmusel. Aasta õppijasõbraliku tööandja 2021 tiitli sai Narva Haigla.

Sisearsti vastuvõtt Narva haiglas

4 oktoober 2021

SA Narva Haigla teatab, et arst Anzhela Pryma võtab kindlustamata patsiente vastu Narva haigla polikliinikus aadressil Vestrvalli tn 15, kabinet 245. Samuti teostab dr Anzhela Pryma sisehaiguste arstina vastuvõttu kindlustatud patsientidele. Kindlustatud patsientide pöördumisel kehtib eriarsti saatekirja nõue terapeudi poole pöördumiseks.

Vaktsineerimisest Narva haiglas

4 oktoober 2021

SA Narva Haigla teatab, et alates oktoobrist lõpetab Kultuurimajas Rugodiv asunud vaktsineerimiskeskus oma töö.

Narva haigla ootab kõiki  (seal hulgas koronaviiruse vastu) vaktsineerimiseks Vaktsineerimiskeskusesse aadressil Haigla tn 1, 2. korrus.

Tähelepanu: Narva haigla Vaktsineerimiskeskus töötab ka puhkepäevadel!

Haigekassa: Sellest nädalast saab COVID-19 vastu vaktsineerida ka Jansseni vaktsiiniga

20 september 2021

Sel nädalal saabus Eestisse taas üle pooleteise kuu 2400 doosi Jansseni vaktsiini, mis on jaotatud kõikidesse maakondadesse. Uuel nädalal saabub sellele lisaks veel 14 800 Jansseni doosi. NB! Narva Haigla vaktsineerimispunktides on Janssen kättesaadav alates 23. septembrist.