×
Otsing

Osakonnad

  Kab. № Telefoninumber Mail

Personaliosakond

Personaliosakonna juhataja Raissa Alõmova 107  35 71 807 raissa.alymova@narvahaigla.ee
Personali vaneminspektor 118  35 71 818  
       

Majandusteenistus

Majandusteenistuse juht Svetlana Melnikova 103 35 71 803 svetlana.melnikova@narvahaigla.ee
Nikolai Palkin 390 35 71 799 nikolai.palkin@narvahaigla.ee
       

Majandusgrupp

Majandusala juhataja Natalja Pirk 115 35 71 115 natalja.pirk@narvahaigla.ee
Ladu 922 35 72 791  
Õmbleja 392 35 71 792  
Juuksur 842 35 71 842  
Pesuvahetuse punkt Haigla 1 297 35 71 797  
       

Köök

Köögiplooki juhataja Tatjana Azanova 389 35 71 789 tatjana.azanova@narvahaigla.ee
Diieti -ja toitumise spetsialist Ljudmila Soboleva 388 35 71 788 lyudmila.soboleva@narvahaigla.ee
Puhvet 838 35 71 838  
       

Garaaž

Meister Valeri Korjakin 205 35 62 205 valeri.korjakin@narvahaigla.ee
Dispetšer 205 35 62 205  
Valvemehaanik 163 35 62 163  
       

Remondi-tehniline grupp

Maalrid 753 35 72 753  
Puusepp 399 35 71 799  
Hapnikuseadmete spetsialist 394 35 71 794  
Elektrikud 754 35 72 754  
Kojamehed 391 35 71 791  
       

Finantsosakond

Pearaamatupidaja, finansiosakonna juhataja Olga Togatova 106 35 71 806 olga.togatova@narvahaigla.ee
       

Finants-materiaalgrupp

Vastutav raamatupidaja 812 35 71 812  
Raamatupidaja 812 35 71 812  
Raamatupidaja Jelena Koroljova 113 35 71 813 jelena.koroljova@narvahaigla.ee
Kassa 117 35 71 817  
       

Arveldusgrupp

Raamatupidajad 114 35 71 814  
       

Raviteenuste grupp

Vanemökonomist 108 35 71 808  
Raviteenuste operaatorid 485 35 61 185  
       

Statistika Haigla 9

Med.statistika Ella Oskolkova 274 35 71 774 ella.oskolkova@narvahaigla.ee
Arhiiv 280 35 71 780  
       

Saada meile oma teade

Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada