20. septembril allkirjastati leping juurdeehituse ehitamiseks.

25 september 2012

20. septembril kell 11:00 allkirjastati SA Narva Haigla administratiivkorpuses leping haigla ja OÜ Silindia Ehitus vahel aadressil Haigla 1 asuva 6-korruselise korpuse juurdeehituse ehitamiseks.

Uus 3-korruseline statsionaari hoone (pluss soklikorrus) on arvestatud 85 voodile.
Uute ruumide sihtotstarve on hooldusravi. Praegu asub haigla nimetatud osakond aadressil Karja 6 ja on oluliselt eemal „haiglalinnakust“.

16 Euroopa riiki tõstavad ühiselt esile sigaretis sisalduvate lisaainete ohtlikkuse

13 september 2012

Narva Haigla saab varsti oma muuseumi

Põhjarannik 1 juuni 2012

Narva Kreenholmi Manufaktuuri haigla sajandaks aastapäevaks on 2013 aastal plaanis avada Narva meditsiini ajaloo muuseum. Seda on plaanis tähistada 26 juunil.

«Meil vedas, saime jordaanlasest kirurgi!»

Andres Põld «Õhtuleht» 19 märts 2012

Jordaanlasest kirurgi hiljutine tööleasumine Narva haiglasse iseloomustab olukorda, millega peale piirilinna hospidali seisavad silmitsi Eesti teiste väiksemate linnade raviasutused - noori arste ei jätku.

Selver toetab Narva Haigla sünnitusosakonda

31 jaanuar 2012

Narva Selveri esindajad andsid 31.jaanuaril 2012.a. annetussummaga sertifikaadi üle Narva Haigla sünnitusosakonnale. Annetatud raha kasutatakse kuulmisskriiningu aparaadi ostmiseks. Annetusi koguti aasta jooksul heategevuskampaania "Koos on kergem" raames. SA Narva Haigla tänab kõiki kampaanias osalejaid ja organiseerijaid.

Juurdeehituse rajamine

5 oktoober 2010

Sotsiaalministri 4.oktoobri 2010. aasta käskkirjaga nr 159 rahuldati SA Narva Haigla taotlus toetuse saamiseks struktuurifondide vahenditest Haigla tn 1 hoone (6-korruseline korpus) juurdeehituse rajamiseks, milles hakkab paiknema 85 voodiga hooldusravi osakond.