Narva Haigla, Tartu Kiirabi ja Narva Punase Risti ühisaktsioon  “Sinu käed päästavad elu“

Narva Haigla, Tartu Kiirabi ja Narva Punase Risti ühisaktsioon “Sinu käed päästavad elu“

16 oktoober 2016

Statistika näitab, et igal aastal sureb Eestis ootamatult südamehaigusesse tunnistajate juuresolekul umbes 700 inimest (südametegevuse äkiline seiskumine).

Seejuures tõstab niisuguses olukorras elustamisvõtete kasutamine enne kiirabi saabumist tunduvalt inimese ellujäämise tõenäosust. Seetõttu pööratakse kogu maailmas tähelepanu vajadusele õpetada elanikkonnale põhilisi elustamisvõtteid.

VI Narva Hospiitskonverents

5 oktoober 2016

05.10.2016 toimus Narva Haigla polikliinikus VI Narva Hospiitskonverents.

Meestearsti mobiilne kabinet alustas tööd

27 september 2016

Tartu Ülikooli Kliinikumi meestearsti mobiilne kabinet on ostetud Eesti Vähiliidu eestvedamisel ja Jõulutunneli vahendusel.

Mobiilse kabineti vastuvõtud toimuvad piirkonna kõigis suuremates keskustes: Narvas, Rakveres, Sillamäel, Kiviõlis ja Ida-Viru Keskhaigla juures Ahtmes.

Esimesed vastuvõtud toimusid 27. ja 28. septembril Narva haigla juures.

27. septembril toimus haiglas ka dotsent M.Punab loeng Narva arstidele.

Ida-viru keskhaigla, narva haigla ja tartu ülikooli kliinikum sõlmisid koostöölepingu

27 juuni 2016

Esmaspäeval, 27. juunil 2016 kell 11.30, Narva Haigla konverentsisaalis (Haigla 7, Narva) kirjutasid alla SA Ida-Viru Keskhaigla, SA Narva Haigla ja SA Tartu Ülikooli Kliinikumi koostööleppele. Lepinguga määratletakse 2030nda aastani erialade kaupa koostöö põhimõtted ambulatoorses arstiabis, päevaravis ja statsionaarses arstiabis. Samuti on lepingus fikseeritud, et Narvas jätkub meditsiiniteenuse osutamine ka III astme erialadel.

Ieva ilves kinkis narva haiglas viibivatele lastele armsa pühendusega läti luuletaja raamatu

3 mai 2016

Eesti Vabariigi presidendi abikaasa Ieva Ilves, külastas 03.05.16 Narva haigla lasteosakonda. Esileedi kinkis iga
le osakonnas ravil viibinud lapsele Läti luuletaja Inese Zandere raamatu "Annaliisa analüüs", mis on kirjutatud lohutuseks haiglasse sattunud lastele.

Selver andis haiglale üle narvalaste toetuse

3 veebruar 2016

Selveri Narva kaupluste juhataja Irina Martsinkevitš andis 3.veebruaril SA Narva Haigla lasteosakonnaleüle heategevuskampaaniaga „Koos on kergem" narvalaste abiga kogutud annetuse 4575 eurole.

Juhataja sõnul on tegemist summa rekordkasvuga võrreldes teiste Eesti linnadega, mis näitab, et heategevus, mis on suunatud just kohaliku eesmärgi toetusele, leiab suuremat kõlapinda.

Jämesoolevähi sõeluuring käivitub 2016. aastal

1 veebruar 2016

2016. aasta teises pooles alustab haigekassa jämesoolevähi sõeluuringu rahastamist, mis on suunatud 60-69-aastastele ravikindlustatud inimestele. Varakult avastatud vähieelne seisund võimaldab haigust vältida või ravida oluliselt paremate tulemustega.

Abivahendite süsteem alates 2016

1 jaanuar 2016

Alates 01.01.2016 muutub põhjalikult sotsiaalvaldkonna abivahendite teenuse korraldus, muutes teenuse inimesele kättesaadavamaks ning asjaajamise kiiremaks.

Alates 1. jaanuarist 2016 võtab uute isikliku abivahendi kaardi taotlusi vastu Sotsiaalkindlustusamet (edaspidi SKA). Samuti hakkab Sotsiaalkindlustusamet vajadusel väljastama kaardi duplikaate.

Narva haigla laste ja noorte vaimse tervise kabinet on avatud!

3 september 2014

3. septembril avati Narva Haiglas laste ja noorte vaimse tervise kabinet, kus hakkavad tööle vaimse tervise õde
Jelena Kangas, psühholoog Svetlana Karzina. Meeskonnale hakkab igakülgset supervisiooni pakkuma SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku personal.

Juurdeehituse pidulik avamine

15 oktoober 2013

15. oktoobril kell 13:00 toimub Haigla 1 asuva Narva haigla 6-korruselise korpuse juurdeehituse pidulik avamine. Ürituse osavõtjateks on Narva haigla töötajad, Sotsiaalministeeriumi esindajad, kolleegid Eesti haiglatest, Narva perearstid, ajakirjandus.

Uus hooldusravi hoone SA Narva Haiglas

25 september 2012

20. septembril kell 11:00 allkirjastati SA Narva Haigla administratiivkorpuses leping haigla ja OÜ Silindia Ehitus vahel aadressil Haigla 1 asuva 6-korruselise korpuse juurdeehituse ehitamiseks.

Uus 3-korruseline statsionaari hoone (pluss soklikorrus) on arvestatud 85 voodile. Uute ruumide sihtotstarve on hooldusravi. Praegu asub haigla nimetatud osakond aadressil Karja 6 ja on oluliselt eemal „haiglalinnakust“.

20. septembril allkirjastati leping juurdeehituse ehitamiseks.

25 september 2012

16 Euroopa riiki tõstavad ühiselt esile sigaretis sisalduvate lisaainete ohtlikkuse

13 september 2012

Narva Haigla saab varsti oma muuseumi

Põhjarannik 1 juuni 2012

Narva Kreenholmi Manufaktuuri haigla sajandaks aastapäevaks on 2013 aastal plaanis avada Narva meditsiini ajaloo muuseum. Seda on plaanis tähistada 26 juunil.

«Meil vedas, saime jordaanlasest kirurgi!»

Andres Põld «Õhtuleht» 19 märts 2012

Jordaanlasest kirurgi hiljutine tööleasumine Narva haiglasse iseloomustab olukorda, millega peale piirilinna hospidali seisavad silmitsi Eesti teiste väiksemate linnade raviasutused - noori arste ei jätku.

Selver toetab Narva Haigla sünnitusosakonda

31 jaanuar 2012

Narva Selveri esindajad andsid 31.jaanuaril 2012.a. annetussummaga sertifikaadi üle Narva Haigla sünnitusosakonnale. Annetatud raha kasutatakse kuulmisskriiningu aparaadi ostmiseks. Annetusi koguti aasta jooksul heategevuskampaania "Koos on kergem" raames. SA Narva Haigla tänab kõiki kampaanias osalejaid ja organiseerijaid.

Juurdeehituse rajamine

5 oktoober 2010

Sotsiaalministri 4.oktoobri 2010. aasta käskkirjaga nr 159 rahuldati SA Narva Haigla taotlus toetuse saamiseks struktuurifondide vahenditest Haigla tn 1 hoone (6-korruseline korpus) juurdeehituse rajamiseks, milles hakkab paiknema 85 voodiga hooldusravi osakond.