Ultraheli kabineti vastuvõtt

16 jaanuar 14:59

Alates 22.01.2024 on Narva Haigla ultraheli kabinet avatud esmaspäevast reedeni kell 08:00-16:00.

Vastuvõtt on avatud nii ambulatoorsetele kui ka statsionaarsetele patsientidele.

Järgmised spetsialistid viivad vastuvõtte: dr M. Dementjeva, dr S. Pascaline, dr V. Metsa.

Arstid teevad kõikvõimalikke ultraheliuuringuid, biopsiad.

Kliinikum laiendab onkokirurgide vastuvõtte Narva haiglas

11 jaanuar 08:54

Tartu Ülikooli Kliinikum suurendab onkokirurgide vastuvõttude arvu Narvas, et pakkuda patsientidele kasvajahaiguste võimalikult varajast diagnoosimist ja ravi kodukoha lähedal. Vastuvõtud toimuvad Narva haiglas, kuhu on võimalik pöörduda kõikidel selle piirkonna elanikel.

Narva haiglas alustab vastuvõtte kliiniline psühholoog

8 jaanuar 14:58
Narva haiglas alustab vastuvõtte kliiniline psühholoog Jevgeni Gadalšin.
Registreerimine toimub läbi registratuuri ja vajalik on perearsti või eriarsti saatekiri.

Vastuvõtud toimuvad:
E 8.00 - 10.00
T 15.00 - 17.00
K 12.00 - 14.00
N 12.00 - 14.00
R 8.00 - 10.00

Haigla 1, kab. 203

Sisekliiniku patsientide terviseseisundi infotelefonid

5 jaanuar 15:36

Infot sisekliiniku patsientide terviseseisundi kohta saate helistades raviarstile või vastutavale õele.

Narva haigla soolakamber suletakse

5 jaanuar 14:31

Jagame teiega uudist, et Narva haigla soolakamber on suletud alatest 12. jaanuarist 2024 a. Järgmine lähemal asuv soolakamber on Promelauks rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskus (Haigla 6, Narva).

Uue aasta intervjuu Narva haigla ülemõega

3 jaanuar 12:32

Natalja Metelitsa, Narva haigla ülemõde: “Tänan teid eduka aasta eest! Me kõik tegime sel aastal kõvasti tööd ja võime rõõmuga öelda, et enamik püstitatud eesmärkidest on saavutatud.”

• Natalja, mis jääb teile möödunud aastast meelde?
  • Millised olid möödunud aasta tähtsamad tegevused?
  • Milliseid uusi ja põnevaid asju möödunud aasta jooksul juhtus?
  • Kuivõrd on linna ellu kaasatud Narva haigla õed?
  • Millised eesmärgid on seatud uueks tööaastaks?

Kompuutertomograafi (KT) töö on taastatud

29 detsember 2023

Teatame, et 29.12.2023 taastub kompuutertomograafi töö.

Haigla registratuuri telefoninumber

28 detsember 2023
Polikliinik jätkab kolimist Haigla tänavale.

Alates 2. jaanuarist 2024 arsti vastuvõtule registreerimiseks helista

Haigla 1 üldregistratuuri
Tel. +372 35 61 144
E-R: 7.30-18.00.

Vestervalli 15 registratuuri
Tel. +372 35 72 778
E-R: 8.00 - 16.00.

Kompuutertomograafia (KT) uuringute teostamise katkestus

19 detsember 2023

Anname teada, et ajavahemikul 19.12.2023 - 02.01.2024 (orienteeruvalt järgmise 2 nädala jooksul) toimuvad kompuutertomograafi remonditööd. Selle aja jooksul ei ole võimalik teostada KT uuringuid Narva Haiglas.

Sel ajavahemikul kehtib kokkuleppe, et EMO ja statsionaarse ravi patsiente suunatakse IVKH-sse.

Patsiendi uuringutele suunamisel palume helistada telefoninumbril 33 11 085.

Ämmaemandate infotelefon

15 detsember 2023
Meil on suur rõõm jagada Teiega, et oleme hiljuti käivitanud infotelefoni Narva Haigla rasedatele patsientidele.

Sõja- ja katastroofimeditsiinikonverents 2023

11 detsember 2023

Narva Haigla juhatuse liige Ago Kõrgvee, ülemarst Olev Silland, ülemõde Natalja Metelitsa ja anestesioloogia, intensiivravi ja erakorralise meditsiini kliiniku juhataja Veronika Reinhard osalesid 6.-8. detsembril Sõja- ja katastroofimeditsiinikonverentsil 2023, mille juhtivateks teemadeks oli sel aastal Kaitseväe ja Terviseameti koostöö tervishoiuteenuse toimepidavuse tagamisel kriisisituatsioonis, lahingvigastused ja nende käsitlemine, sõja mõju vaimsele tervisele ning keemia-, kiirgus- ja bakterioloogilise saastega seotud ohud.

Maailma astmapäev

11 detsember 2023

Täna, 11. detsembril tähistatakse maailma astmapäeva, mille eesmärk on tõsta inimeste haigusteadlikkust. Astma on krooniline hingamisteede haigus, mis vajab igapäevast põletikuvastast ravi. Narva haigla arst-pulmonoloog Veronika Iljina jutustas lähemalt haigusest, mis kuulub sagedamate krooniliste haiguste hulka.

• Millised on astma ohud?
  • Millele tähelepanu pöörama, et diagnoosida astma õigeaegselt?
  • Millal võib kahtlustada astmat?
  • Mis võib põhjustada astmahoge? Kuidas käituda astmahoo korral?
  • Kuidas aidata astmahaiget?
  • Levinumad vead ja väärarusaamad?
  • Kas astmat saaks kuidagi ennetada?
  • Astma ravi Narva haiglas.

Sisehaiguste arsti uus vastuvõtt

6 detsember 2023

Lugupeetud patsiendid!

Alates detsembrist hakkab kord kuus võtma vastu arst sisehaiguste erialal Viktorija Jerina. Esimene vastuvõtt toimub 21. detsembril kell 9:00–14:00 kabinetis 225, Haigla 1. Registreerumine toimub läbi registratuuri ja vajalik on perearsti või eriarsti saatekiri.

Kardioloogide ja ravikindlustamata patsientide arsti vastuvõtud toimuvad uuel aadressil

1 detsember 2023

Alates 4.12.2023 alustavad kardioloogid dr Nadežda Lüter ja dr Olga Averina vastuvõtte aadressil Haigla 1, 2. korrusel, kab 204.

Perekooli loengud detsembris

30 november 2023

Avatud registreerimine perekooli loengutele detsembris.

Alates 1. detsembrist kehtestatakse külastamise keelu

28 november 2023

Lugupeetud patsiendid

Kuna epidemioloogiline olukord muutub kehvemaks alates 1. detsembrist kehtestab Narva Haigla külastamise keelu.

Külastamise piirang kirurgiakliinikus

24 november 2023

Lugupeetud külastajad
Seoses COVIDi puhanguga kirurgiakliinikus viibivate patsinetide külastamine on piiratud.
Külastamine on lubatud ainult raviarsti loal.
Loodame mõistvale suhtumisele.

Kardioloogi uus vastuvõtt

22 november 2023

Alates 25. novembrist hakkab kord kuus võtma vastu arst-resident kardioloogia erialal Mark Tarkanovski. Esimene vastuvõtt toimub 25. novembril  kell 9:00–15:00 kabinetis 206, Haigla 1. Registreerumine toimub läbi registratuuri ja vajalik on perearsti või eriarsti saatekiri.