Pakume tööd õdedele

16 märts 2021

Narva Haigla otsib õdesid erinevatesse osakondadesse. Paindlik graafik, osalise tööaja võimalused.

Koronaviiruse antikehade analüüs

16 märts 2021

Nüüd saab Narva haiglas teha koroonaviiruse lgG tüüpi antikehade analüüsi ka patsiendi omal soovil ilma arsti saatekirjata.

13. ja 14. märtsil ootame koroonaviiruse vastu vaktsineerimisele 65-aastaseid ja vanemaid inimesi

11 märts 2021

Laupäeval, 13. märtsil ja pühapäeval, 14. märtsil kell 11.00-15.00 võtab vaktsineerimiskeskus vastu need inimesed vanuses 65 +, kes on saanud vaktsineerimiskutse eesti.ee portaali kaudu.

Tähelepanu! Eelnev registreerimine on vajalik!

Pakkide saatmine on lubatud lähedasele, kes viibib haiglas

8 märts 2021

Pakkide saatmine on lubatud lähedasele, kes viibib haiglas.

Ajurünnak Narva haiglas: asutuse tulevik töötajate pilgu läbi

5 märts 2021

3.märtsil toimus Narva haiglas ajurünnak nimega “Narva haigla homme”, mille korraldasid haigla juhatuse liige Aleksei Jevgrafov, ülemarst Olev Silland ja kvaliteedijuht Pille Letjuka.

SA NARVA HAIGLA kuulutab välja kirjaliku enampakkumise kinnisvara võõrandamiseks

22 veebruar 2021

Hoone aadressiga Narva linn, Karja tn 6 oli kasutusel nakkushaiguste osakonna ja psühhiaatriaosakonna haiglahoonena. Hoone ehitati 1961. aastal ning renoveeriti 1993. aastal. Müüdav hoone on 4-korruseline keldriga hoone, mille suletud netopind on 3 898,7m2. Kogu kasutusaja vältel renoveeriti kütte-, elektri- ja veevarustuse süsteeme.

Haigekassa ootab tagasinõuetena ravirahakotti mitut miljonit eurot

22 veebruar 2021

Haigekassa nõuab igal aastal inimestelt ja raviasutustelt tagasi miljoneid eurosid, kuid sageli ei jaksa raviraha välja petnud või kriminaalkorras karistatud inimesed tagasi maksta, mistõttu tagasimaksmist ootavad miljonid eurod.

Pakkumus SA Narva Haigla hoonetesse paigaldatud nõudepesumasinate hooldus- ja remonditööde kohta hoolduslepingu sõlmimiseks

19 veebruar 2021

SA  NARVA HAIGLA teeb ettepaneku esitada pakkumus SA Narva Haigla hoonetesse paigaldatud nõudepesumasinate hooldus- ja remonditööde kohta hoolduslepingu sõlmimiseks.

Narva haigla nõukogu kuulutab välja juhatuse liikme konkursi

16 veebruar 2021

SA Narva Haigla nõukogu korraldab juhatuse liikme valimiseks konkursi.

Narva haigla nõukogu esimehe Katri Raigi sõnul on konkursi väljakuulutamise päevaks 18. veebruar ning avalduse esitamise tähtaeg 20 märts.

Narva koolitöötajate vaktsineerimine algab sel nädalal

15 veebruar 2021

Narva haigla alustab kooliõpetajate vaktsineerimist. Selleks telliti esimesed 200 vaktsiiniannust, s.t. umbes 200 Narva koolide õpetajat avaldasid soovi end vaktsineerida.

Narva haigla meedikud vaktsineerimisest: «Peame kaitsma ennast ja lähedasi»

9 veebruar 2021

Koroonaviiruse leviku riskide maandamisele suunatud vaktsineerimine jätkub kogu maailmas, sealhulgas ka Eestis. Vaktsiini said juba paljud meedikud ja tervishoiutöötajad ning elanikkonna kõige haavatavam sihtrühm s.o hooldekodude elanikud. Üks osa Narva haigla töötajaid on vaktsineeritud COVID-19 vastu ning aegapidi jõuab järg ka ülejäänud töötajateni. Esitasime neli küsimust viiele Narva haigla töötajale, kes said vaktsiini.

Narva haigla esindajad kohtusid kolleegidega Tartu Ülikooli kliinikumist

22 jaanuar 2021

21. jaanuaril pidas Narva haigla juhtkond, keda esindasid juhatuse liige Aleksei Jevgrafov ja ülemarst Olev Silland, Tartus töökoosoleku Tartu Ülikooli Kliinikumi juhtkonna - juhatuse esimehe Priit Perensi ja juhatuse liikme – kliinikumi rahijuhi Andres Kotsar.

Narva haigla meedikud vaktsineerisid 100 õigeusu kiriku pansionaadis elavat ja töötavat inimest

15 jaanuar 2021

15. jaanuaril said koroonaviiruse vastase vaktsiini Narva Jumalaema Narva Ikooni koguduse pansionaadi 73 elanikku ja 27 töötajat.

SA Narva Haigla muudab seoses koroonaviiruse levikuga kirurgilise osakonna tööd

14 jaanuar 2021

Seoses koroonaviirusnakkuse leviku tuvastamisega Narva haigla kirurgiaosakonnas , otsustas haigla kriisistaap muuta kirurgiliste patsientidega töötamise korda.

Image Wear annetas vastsündinu fototeraapiaseadme Narva haigla lasteosakonnale

12 jaanuar 2021

Töörõivaste tootja Image Wear Oy annetas vastsündinute kollatõve raviks Narva haigla lastehaiguste osakonnale fototeraapia kotisüsteemi seadme. Image Wear ettevõtte üks vastutuse eesmärke on olla usaldusväärne partner ja vastutustundlik ettevõtte kodanik, kes püüab parandada kohaliku kogukonna heaolu oma tarneahela ulatuses. Esimene sihtmärk on Eestis Narva, kus ettevõttel on oma tootmisettevõte.

Emakakaela vähk on ennetatav

11 jaanuar 2021

2021. aastal kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule naisi (sh ravikindlustamata) sünniaastatega

1956, 1961, 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991

Narva Haigla ei jäänud abita: palgati 31 töötajat

8 jaanuar 2021

Narva Haigla sisehaiguste kliiniku COVID-osakondadesse on tänaseks palgatud 31 töötajat.

Need on neli arst-residenti, üks õde, seitse abiõde, 15 hooldajat ja neli koristajat. Lisaks alustas lepingu alusel tööd nakkusarst.