Vaimse tervise e-vestlus

10 oktoober 2023

16. oktoobril kell 15-16 kutsub Narva haigla lapsevanemaid, õpetajaid, koolipsühholooge ja kõiki täiskasvanud huvilisi e-vestlusele vaimse tervise teemal.

Räägime sellest, mis vaimne tervis on ja milliseid teenuseid täisksavnutele ja lastele Narva haigla selles valdkonnas pakub. Kooliaasta alguses on aktuaalne pöörata tähelepanu ärevustunde suurenemisele lastel, aga võib olla suuremal määral ka vanematel ja õpetajatel, ja sellest kuidas ärevustundega hakkama saada. Puudutame ka vägivalla teemat, selle liike ja kust abi otsida.

E-vestlusel osalevad Narva haigla spetsialistid – vaimse tervise õde Jelena Kangas, psühholoog Jevgeni Gadalšin ja patsiendikogemuse juht Tatjana Kanaš, kellel on ka kogemust vägivalla küsimustes.

Registreerimine pole vajalik, liituge aruteluga lingil https://join.skype.com/q7NgggCaoV0E

Kui teil on küsimusi, mida te arutada soovite, siis palume need eelnevalt saata e-postile darja.davodovskaja@narvahaigla.ee.

E-vestlus toimub vene keeles.