Üle 4700 vaktsineerimise: Narva haigla lõpetab vaktsineerimisbussi töö

25 november 2021

Narva haigla vaktsineerimisbussi viimane tööpäev on esmaspäev, 29. november. Sel päeval on veel võimalus teha bussis koroonaviiruse vastu vaktsiini. Buss lõpetab töö kell 15.30.

Narva haigla juhtkond tänab projektis osalenud meedikuid ja koostööpartnereid: suur tänu Narva linnavalitsusele, Astri ja Prisma kaubanduskeskustele, bussi omanikule ja teistele.

Vaktsineerimisbuss alustas tööd 28. juulil ning esimese nelja päevaga sai bussis koroonaviiruse vaktsiini 250 inimest.

Alates augusti algusest on bussis tehtud ca 4700 doosi vaktsiine (siia kuulub väike kogus gripivaktsiini - 34 doosi).

Narva haigla tänab koostöö eest ka kultuurimaja Rugodiv, mille ruumides  27. juulist kuni 30. septembrini asus Narva haigla vaktsineerimispunkt. Rugodivis tehti veidi enam kui kahe kuuga 3070 doosi vaktsiini koronaviiruse vastu.

Tuletame meelde, et Narva Haigla Vaktsineerimiskeskus jätkab oma tööd tavapäraselt ning siin on endiselt võimalik end vaktsineerida nii koroonaviiruse kui ka gripi ja muude nakkushaiguste vastu.

Vaktsineerimiskeskus on avatud esmaspäevast laupäevani. Tel. 35 63003. Vaktsineerimiskeskuse lahtiolekuaegadega saab tutvuda Narva Haigla kodulehel.