РЕГИСТРАТУРА

kantselei@narvahaigla.ee

Sõja- ja katastroofimeditsiinikonverents 2023

11 detsember 2023

Narva Haigla juhatuse liige Ago Kõrgvee, ülemarst Olev Silland, ülemõde Natalja Metelitsa ja anestesioloogia, intensiivravi ja erakorralise meditsiini kliiniku juhataja Veronika Reinhard osalesid 6.-8. detsembril Sõja- ja katastroofimeditsiinikonverentsil 2023, mille juhtivateks teemadeks oli sel aastal Kaitseväe ja Terviseameti koostöö tervishoiuteenuse toimepidavuse tagamisel kriisisituatsioonis, lahingvigastused ja nende käsitlemine, sõja mõju vaimsele tervisele ning keemia-, kiirgus- ja bakterioloogilise saastega seotud ohud.

Järjekorras 16. katastroofimeditsiini konverents tõi kokku nii tsiviil- kui militaarvaldkonna spetsialistid Eestist ja NATO partnerriikidest ning pakkus kuulajatele võimalust teaduspõhiseks diskussiooniks sõja- ja katastroofimeditsiiniga seonduvatel teemadel.