Selveri ja ostjate traditsiooniline kingitus lastele

2 veebruar 2018
Selveri ja ostjate traditsiooniline kingitus lastele

SELVERI kauplusteketi heatagevuskampaania „Koos on kergem“ raames kogutakse kogu riigis vahendeid Eesti haiglate lasteosakondadele. Annetuste kogumine toimus ka Narvas, SELVERI kaupluses, Astri kaubanduskeskuses.

Juba 15 aasta kestel toimuva projekti käigus koguvad SELVERI kauplused heategevuseks raha haiglate laste- või sünnitusosakondadele . Haiglaid sai toetada iga kaupluses käimisega, ostes aktsioonis osalevate firmade tooteid ning Mesikäpa šokolaadikesi või müntide laskmisega annetuskasti. Heategevusprojekt toimus alates 1. novembrist 2. jaanuarini.

2. veebruaril anti Narva haiglale üle kampaania käigus kogutud 4100 eurot. Narvalaste annetatud raha eest ostab Narva haigla soojendusega madratsi ja meditsiinilise monitori väikeste patsientide jälgimiseks lasteosakonnas.

Täname Selveri aktsiooni korraldajaid ja kõiki, kes selles aktsioonis osalesid!