Selle aasta märtsis osales Narva haigla projektis „Tagasi kooli”.

25 märts 2017
Selle aasta märtsis osales Narva haigla projektis „Tagasi kooli”.

Narva haiglast oli külalisõpetajaks sisekliiniku õde Anastassia Gorškova, kes tutvustas õpilasi õe ametiga.

“Tagasi kooli” on kodanikualgatus, mille eesmärk on tugevdada Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd. Koolidesse kutsutakse tunde andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid – tegusaid kodanikke, lapsevanemaid, vilistlasi, üliõpilasi ja kõiki neid, kes soovivad koolielus kaasa lüüa. Külalisõpetajate tunnid vahendavad õpilastele praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest eluvaldkondadest, aidates kaasa hariduse mitmekesistumisele. Õpetajatele loob “Tagasi kooli” olulist väärtust uue õppekava eesmärkide täitmisel ning koostöövõrgustiku laiendamisel inimestega, kes soovivad anda oma panuse uue põlvkonna arengusse.

“Tagasi kooli” on ellu kutsutud 2007. aastal sihtasutus Noored Kooli poolt.