SA NARVA HAIGLA võõrandab avaliku kirjaliku enampakkumise korras Narva linnas asuva Karja 6 hoonestatud kinnistu

1 november 2019
SA NARVA HAIGLA võõrandab avaliku kirjaliku enampakkumise  korras Narva linnas asuva  Karja 6  hoonestatud  kinnistu
Kinnisasja enampakkumisel saavad osaleda füüsilised ja juriidilised isikud, kellele ei laiene seaduses sätestatud kinnisasja omandamise piirangud.
Osalemiseks avalikus kirjalikus enampakkumises tuleb esitada SA Narva Haigla kantseleisse Haigla tn 7, Narva 20104 hiljemalt 15.11.2019. kell 16:00 kinnises ümbrikus pakkumine, märkides ümbrikule „Hinnapakkumus. Kinnisvara aadressil Narva, Karja 6Mitte avada enne 15.11.2019 kell 16:00“
Pakkumises peavad olema alljärgnevad dokumendid:
1. sõnade ja numbritega kirjutatud konkreetne pakkumissumma eurodes;
2. juriidilisel isikul koopia registrikaardist, koopia põhikirjast ja äriühingu põhikirja kohase pädeva organi otsus pakkumisel osalemiseks, vara ostmiseks kehtestatud tingimustel ning esindajale volituste andmine ning füüsilisel isikul passi koopia;
3. esindamise puhul esindamissõigust tõendavad dokumendid, esindaja passi koopia;
4. arveldusarve number, arve valdaja ja panga nimi, kuhu tagastada pakkumises mittevõitnud pakkujale tagatisraha;
5. panga poolt originaalpitseriga tõestatud maksekorralduste koopiad osavõtutasu ja tagatisraha tasumise kohta.
Ostja kannab ostuhinna lepingu sõlmimise päevaks üle notariaalse deposiidi korras. Enampakkumise võitja poolt sisse makstud tagatisraha võetakse arvesse vastastikuse tasaarvestuse teel ostuhinna tasumisel, teistele enampakkumise osavõtjatele tagatisraha tagastatakse. Notariaalse müügilepingu sõlmimisel kannab kõik lepingu sõlmimise, notariaalse deposiidi kulud ostja.
Enampakkumise osavõtutasu ei tagastata.
Enampakkumise osavõtutasu ja tagatisraha peavad laekuma SA Narva Haigla arvelduskontole ЕЕ722200221018479486 Swedbank vähemalt kolm tööpäeva enne pakkumuste esitamist.
Lisainfo telefonil: 35 71 8033571 844 e-post:  haigla@narvahaigla.ee