РЕГИСТРАТУРА

RIIKLIK E-REGISTRATUUR

TAGASISIDE

kantselei@narvahaigla.ee

Narva Haigla sünnitussaali osteti uus ja kõige kaasaegsem sünnitusvoodi!

1 oktoober 2019
Narva Haigla sünnitussaali osteti uus ja kõige kaasaegsem sünnitusvoodi!

Sünnitusvoodi AVE 2 tagab sünnitajale maksimaalse ohutuse ja mugavuse. Meeldiva ja funktsionaalse kujundusega voodi on lihtne ja mugav kasutajatele. Sünnitaja saab vabalt valida sünnitusasendit. Tänu sünnitusvoodile AVE 2 toimub lapse sünnitus loomulikult ning võttes arvesse sünnitaja ootusi ja eripärasi. Meditsiinipersonali jaoks on antud voodi töökindel ja praktiline vahend, mis tõstab kvaliteeti ja teeb sünnitaja eest hoolitsemise kergemaks ja lihtsamaks kõikidel sünnitusetappidel. Kõik need tegurid loovad tingimused hubaseks ja ohutuks sünnitamiseks emale, ta perekonnaliikmetele ning ka meditsiinipersonalile.

Täname kõiki, kes panustasid sünnitusvoodi AVE 2 soetamisse, muutes beebide ilmale tuleku Narva Haiglas veelgi õdusamaks ja ohutuks!