Narva haigla esindajad kohtusid kolleegidega Tartu Ülikooli kliinikumist

22 jaanuar 2021

21. jaanuaril pidas Narva haigla juhtkond, keda esindasid juhatuse liige Aleksei Jevgrafov ja ülemarst Olev Silland, Tartus töökoosoleku Tartu Ülikooli Kliinikumi juhtkonna - juhatuse esimehe Priit Perensi ja juhatuse liikme – kliinikumi rahijuhi Andres Kotsar.

Koosolekust võttis osa ka Tartu Ülikooli kliinikumi töögrupi juhataja dr. Ago Kõrgvee, kes aitab Narva haiglat COVID-19-ga patsientide ravimisel.

Kohtumisel arutasid pooled praegust olukorda COVID-19 diagnoosiga patsientide raviga ning Tartu Ülikooli kliinikumi ja Narva haigla koostöö jätkamist.

Kohtumisel tõstatati ka poolte koostöö tugevdamise ja võimaliku laiendamise küsimus. Pooled väljendasid huvi ühise töö vastu ja valmisolekut selles suunas areneda.