Lugupeetud patsiendid!

30 august 2020

Patsiendid ja nende saatjad peavad haigla hoonetesse (Haigla tn 1, Haigla tn 5 ja Vestervalli tn15) sisenemisel desinfitseerima käed ja kandma kaitsemaski kogu hoones viibimise jooksul.

Maski võib saada:

Haigla tn 1 hoones: garderoobi töötajate käest, infopunktist või registratuurist;

polikliinikus Vestervalli tn 15: registratuurist;

kõikides hoonetes: vahetult selle tervishoiutöötaja kabinetist, kelle poole te pöördusite.

NB! Sisenedes arsti või õe vastuvõturuumi, diagnostika- või protseduurikabinetti, andke selle töötajatele kindlasti teada, kui:

• Teie palavik on üle 37,8°C;
  • Teil esineb lisaks palavkule üks järgnevatest sümptomitest: köha, hingeldus, kurguvalu;
  • Teie puutusite kokku COVID-19 haigega viimase 14 päeva jooksul;
  • Teie saabusite riigist, kus esineb kõrge viiruse leviku oht (koronaviiruse SARS-CoV-2 positiivsete testide arv 100 000 elaniku kohta on suurem kui 16).

Kuid kõige õigem on palavikuga jääda koju ja helistada perearstile.

Me jälgime pidevalt  riigi ja linna epidemioloogilist olukorda ning hoiame teid muudatustega kursis.

Olge kindlad – meie hoolitseme patsientide eest ning desinfitseerime kõik pinnad pärast iga külastaja lahkumist.

Palume pöörata tähelepanu sellele, et plaanilisele ravile ja –protseduuridele võtame vaid neid patsiente, kellel puuduvad ägedad hingamisteede haigused (nõue ei laiene erakorralistele patsientidele ning edasilükkamatute operatsioonide ja raviprotseduuride läbiviimisele).

Narva Haigla administratsioon