РЕГИСТРАТУРА

RIIKLIK E-REGISTRATUUR

TAGASISIDE

kantselei@narvahaigla.ee

Ieva ilves kinkis narva haiglas viibivatele lastele armsa pühendusega läti luuletaja raamatu

3 mai 2016

Eesti Vabariigi presidendi abikaasa Ieva Ilves, külastas 03.05.16 Narva haigla lasteosakonda. Esileedi kinkis iga
le osakonnas ravil viibinud lapsele Läti luuletaja Inese Zandere raamatu "Annaliisa analüüs", mis on kirjutatud lohutuseks haiglasse sattunud lastele. Guntars Godinši ja Leelo Tungla tõlgitud raamatu andis äsja välja kirjastus Tammerraamat. Nii oli Narva haigla lasteosakonnas toimunu samahea kui raamatu esmaesitlus.

Presidendi kantselei poolt kingiti lasteosakonnale mini-raamatukogu, mis koosneb kantselei töötajate endi poolt kodust kingituseks toodud lasteraamatutest. Külastuse käigus vestles Ieva Ilves ka osakonna personali, arstide ja haigla juhtkonnaga.