Dr Alina Sahharova alustab täiendavaid vastuvõtte

31 jaanuar 2023

Dr Alina Sahharova töötab Narva Haigla naistekliinikus üle 11 aastat.  Selle aja jooksul on ta näidanud end asjatundliku ja tähelepaneliku spetsialistina, kes hoolikalt suhtub igasse patsienti.

Dr Sahharova nõustab naist kogu raseduse ajal kogenud ämmaemandate Marina Dobrovolskaja ja Marina Matvejeva abil. Riskide või kõrvalekallete tekkimisel alati suunavad ämmaemandad arsti konsultatsioonile. Arsti ja ämmaemandate tõhus koostöö tagab täieliku kontrolli tervise üle raseduse ajal, annab rasedale naisele kindlus- ja rahutunde.

Esialgu toimuvad konsultatsioonid kord nädalas reedeti kellast 14.30.

Vastuvõtule saab registreerida Narva Haigla registratuuri telefonil 35 61 144, naistekliiniku sekretäri telefonil 35 60 409 või telefonil 35 60 409 või helistades arsti kabinetti tel 35 71 578.