РЕГИСТРАТУРА

kantselei@narvahaigla.ee

24. märtsil tähistab kogu maailm depressioonivastase võitluse päeva

24 märts 2021

Maailma Terviseorganisatsiooni statistika kohaselt kannatavad depressiooni all miljonid inimesed. Selle põhjuseks on pingeline elurütm, emotsionaalne stress, isikliku ruumi puudumine. Nüüd on lisandunud pandeemia põhjustatud keeruline olukord, kui me ei saa elada nii vabalt kui varem.

Narva haiglas võtab vastu vaimse tervise õde.

Vastuvõtt toimub Narva Haigla polikliinikus (Vestervalli 15, Narva 20303), 3. korrusel, kabinet 301, reedeti 8.00-16.00

Vastuvõtule on võimalik registreerida telefonil 35 71 881. Vastuvõtule võib pöörduda ilma saatekirjata. Teenus on ravikindlustust omavale isikule tasuta. Ravikindlustuse puudumisel tasub visiidi eest patsient ise.

Vaimse tervise õde on kõrgharidusega spetsialist, kelle pädevuses on terviseseisundi hindamine ja terviseriskide analüüsimine, patsiendi ja tema lähedaste nõustamine ning nende igapäevaelu toimetuleku edendamine psüühikahäire põhiselt. Vaimse tervise õe iseseisev vastuvõtt on Haigekassa teenus.

Rohkem infot vaimse tervise kabunet täiskasvanutele leiate SIIT

Vaimse tervise kabineti lastele ja noortele - SIIT