08.10.2019 toimus Narva haigla polikliiniku konverentsisaalis juba traditsiooniliseks muutunud Narva IX Hospiitskonverents

8 oktoober 2019

Konverentsi avasid Narva Muusikakooli õpilased ja õpetajad, kelle väike esinemine rõõmustas osalejaid helindite ja elava muusikaga.

Ettekandega teemal “Patsiendi ohutus – millest me räägime?” esines konverentsil Narva haigla ravitöö juht Pille Letjuka. Narva haigla infektsioonikontrolli teenistuse õde Natalja Metelitsa rääkis teemal „Eakate vaktsineerimine“, Narva haigla õendusabi osakonna ravitoitumise konsultant õde Maria Larina jagas infot teemal „Onkoloogiliste haigustega nõrkenud patsientide toitumise põhimõtted“.

Konverentsil esines samuti PERH Palliatiivravi keskuse juhataja, ülemarst ja valuravi arst Pille Sillaste teemal “Palliatiivravi eile, täna ja homme” ning meie külaline Norrast pastor ja hingehoidja Audun Berg Slettahjell pidas loengu teemal “Surevate inimeste hooldus ja nende perede toetamine. Hingetöö ja kombetalitused”.

Kuulajad konverentsi käigus vahetasid saadud kogemusi ja viimaseid uudiseid meditsiinivaldkonnas, mille eesmärgiks on inimväärse elu tagamine kuni surmani. Kuulajad tutvusid ka selle valdkonna õigusandluse viimaste kalduvuste ja muutustega.

Suur tänu korraldajatele, esinejatele ja osalejatele!