РЕГИСТРАТУРА

RIIKLIK E-REGISTRATUUR

TAGASISIDE

kantselei@narvahaigla.ee

05 mail on rahvusvaheline kätehügieeni päev!

5 mai 2018
05 mail on rahvusvaheline kätehügieeni päev!
  • Õigeaegne kätehügieen aitab päästa inimelusid.
  • Tänu kätehügieeni nõuetest kinnipidamisele meditsiiniasutustes on viimastel aastatel päästetud miljoneid inimelusid.
  • Kätehügieen on üheks ohutu tervishoiusüsteemi kvaliteedi näitajaks.
  • Sellised tervishoiu probleemid naga haiglainfektsioonid, mis on tihti nähtamatud, kuid siiski leiavad aset kujutavad endast nii poliitilist kui ka sotsiaalset probleemi, millega on vaja tegeleda tänasel päeval.
  • Tänu nüuetekohasele käte hügieenile võib nakkushaiguste levikut peatata ja kahju nii patsientidele kui ka tervishoiutöötajatele saab ära hoida vähem kui 6 euro eest.
  • Rahalises mõttes kättesaadav tehnoloogia, mis suudab päästa inimelu on olemas! Piirituse sisaldusega vahendite abil, millega käsi töödelda ning mis maksavad 3 eurot 500 ml eest, võib igaaastaselt hoida ära haiglanakkuseid ning miljoneid surmajuhtumeid.
  • Meditsiinitöötaja, vaata sotsiaalvideot ning peata pesidentsus: