Руководитель клиники анестезиологии и интенсивной терапии

SA Narva Haigla otsib oma  teotahtelisse ning mitmekülgsesse kollektiivi tegusat anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku juhatajat.

Narva haigla on Eesti suurima teeninduspiirkonnaga ning mandri-Eestis meditsiini tõmbekeskustest kaugeimal asuv üldhaigla.  Anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku juhi otseseks tegevusvaldkonnaks on kliinikusse kuuluvate anestesioloogia ning intensiivravi osakondade juhtimine ja arendamine, kuid tihedat koostööd ootame kandidaadilt kõikide haigla struktuuridega, eelkõige erakorralise meditsiini osakonna  ja kiirabiga.

Eeltoodust lähtuvalt ootame kandidaadilt:

• Anestesioloogi kutset, kasuks tuleb juhtimiskogemus
  • Ambitsiooni tõsta Narva haiglas anestesioloogilise ravitöö kvaliteeti
  • Otsustusjulgust ning soovi eriala arendada
  • Teadmisi meeskonna juhtimisest ning soovi ennast juhina arendada
  • Head pingetaluvust
  • Panustamist täiskoormusega

Omalt poolt pakub Narva haigla:

• Toetavat meeskonda
  • Põnevat töökeskkonda ning rohkelt väljakutseid
  • Motiveerivat palka
  • Võimalust jätkata erialase töö tegemist
  • Tööd toetavaid koolitusi
  • Transpordikompensatsiooni
  • Aitame vajadusel majutusega

Täiendavat infot saab SA Narva Haigla juhatuse liikmelt Ago Kõrgveelt ago.korgvee@narvahaigla.ee

Kandideerimiseks palume esitada motivatsioonikiri koos palgasooviga, CV ning haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 29. augustiks 2022 e-posti aadressile kantselei@narvahaigla.ee.

Kliiniku juhataja kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, kliiniku juhatajaga sõlmime tähtajatu töölepingu arsti ametikohal.