SA Narva Haigla korraldab hinnapakkumiste kogumise: "SA Narva Haigla ruumides asuvate kliimaseadmete ja külmutusmasinate hooldamine ning suitsueemaldussüsteemide tuletõkkeklappide hooldamine ventilatsioonisüsteemides " lepingu sõlmimiseks.

22 марта в 15:42

Pakkumuste esitamise tähtaeg on pikendatud kuni 04.04.2024a. Pakkumused on võib saata
aadressil Haigla tn 7, 20104 Narva või e-posti aadressil kantselei@narvahaigla.ee.
Tööde mahu tutvustamise eesmärgil viib Tellija läbi konsultatsiooni osalejatega 28.03.2024а. kell 11.00.