×
Otsing

Telefonid registreerimiseks vastuvõtule, uuringutele ja protseduuridele

  Kab. № Telefoninumber  Mail

Naistekliinik

Naistekliiniku juhataja Oksana Pastuhhova
     
Vanem ämmaemand Svetlana Kulpina  501 35 71 574 svetlana.kulpina@narvahaigla.ee
Sekretär  526  35 60 409   
       

Haigla 1

Registratuur Haigla 1 (1 korrus) 531 35 61 144  
Protseduuri kabinet Haigla 1, (2 korrus) 208 54 50 2474  
       

Naistekliiniku naistenõuandla (Haigla 1) Naistearstid:

Dr.Jelena Šiškova 122  35 72 122 jelena.siskova@narvahaigla.ee
Dr.Ljudmila Ivaštšenko 323 35 72 123 ljudmila.ivastsenko@narvahaigla.ee
Dr.Valentina Sedova 124 35 72 124 valentina.sedova@narvahaigla.ee
Dr.Larissa Moltšanova 849 35 71 849 larisa.molchanova@narvahaigla.ee
Dr.Svetlana Portnova 125 35 72 125 svetlana.portnova@narvahaigla.ee
Dr.Ljubov Šabarova 286 35 71 786 ljubov.shabarova@narvahaigla.ee
Dr.Alina Sahharova 863 35 71 863 alina.sahharova@narvahaigla.ee
Dr.Galina Dimitriadi 863 35 71 863 galina.dimitriadi@narvahaigla.ee
Dr.Aleksandr Mišenkov 863 35 71 863 aleksandr.mishenkov@narvahaigla.ee
Ämmaemand Galina Kolubai 132 35 72 032 galina.kolubai@narvahaigla.ee
Ämmaemand Svetlana Kulpina 132 35 72 032 svetlana.kulpina@narvahaigla.ee
       
       

Gestatsiooni diabeedi ämmaemanda vastuvõtt

Ämmaemand Svetlana Kulpina  010 35 71 010 svetlana.kulpina@narvahaigla.ee
Ämmaemand Marina Matvejeva  010 35 71 010 marina.matvejeva@narvahaigla.ee
       

Imetamisnõustamise vastuvõtt

Ämmaemand Marina Dobrovolskaja 010 35 71 010 marina.dobrovolskaja@narvahaigla.ee
       

Sünnitus-ja günekoloogia osakond

Sünnitussaal 528 35 60 613  
Valvearst 525 35 60 553  
Arst-neonotoloog Sizemskaja 527 35 61 877 liidia.sizemskaja@narvahaigla.ee
Valvepost 592 35 61 241  
Lasteõde 145 35 71 545  
Günekoloog dr.Alina Sahharova 502 35 71 578 alina.sahharova@narvahaigla.ee
Günekoloog dr.Galina Dimitriadi 502 35 71 578 galina.dimitriadi@narvahaigla.ee
Günekoloog dr.Oksana Pastuhhova 160 35 72 760 oksana.pastuhhova@narvahaigla.ee
Günekoloog dr. Aleksandr Mišenkov 500 35 71 566 aleksandr.mishenkov@narvahaigla.ee
       

Erakorralise meditsiini kliinik Haigla 1

Vanemõde Robert Zeel 004 35 00 004 robert.zeel@narvahaigla.ee
Perenaine 728 35 72 728  
Sekretär 854 35 71 854  
       

EMO

Valvearst 295 35 71 795  
Triaažiõde 514 35 71 336  
Valveõde 296 35 71 796  
Ortopeed 735 35 72 735  
Ortopeedi esmase vastuvõtu õde 001 35 00 001  
       

Anestesioloogia-ja intensiivravi osakond

Vanemarsti k.t Sergei Kazakov 516 35 71 523 sergei.kazakov@narvahaigla.ee
Vastutav õde Svetlana Dolgopolova 515 35 71 447 svetlana.dolgopolova@narvahaigla.ee
Valveõde 517 35 71 522  
Anesteesiaõed 855 35 71 855  
Valveanestesioloog 484 35 61 184  
OPI anestesioloog 770 35 71 770  
       

Kiirabiosakond

Kiirabiosakonna juht Jevgeni Gužovski 271 35 71 771 jevgeni.guzovski@narvahaigla.ee
Autojuhtide tuba 273 35 71 773  
Valved 272 35 71 772  
       

Kirurgiakliinik

Kirurgia kliiniku juhataja k.t dr. Igor Nechipor 506 35 61 789 igor.nechipor@narvahaigla.ee
Kirurgiakliiniku ülemõde Natalja Tarasjuk 507 35 61 897 natalja.tarasjuk@narvahaigla.ee
Vastutav õde 511 35 71 337  
Perenaine 228 35 71 828  
Sekretär 731 35 72 731  
       

Kirurgiaosakond

Arstide tuba (kirurgid) 5 korrus 508 35 61 958  
Arstide tuba (ortopeed) Blinov 5 korrus 512 35 71 437 igor.blinov@narvahaigla.ee
Arstide tuba (LOR) Konnov 5 korrus 847 35 71 847 dmitry.konnov@narvahaigla.ee
Valveõe post I 509 35 71 290  
Valveõe post II 438 35 60 218  
Protseduuri kabinet 730 35 72 730  
Dr. Anatoli Šiškov kirurg-endoskopist 834 35 71 834 anatoli.shishkov@narvahaigla.ee
       

Operatsiooniplokk

Vastutav operatsiooniõde Nailja Leskina 415 35 61 115 nailia.leskina@narvahaigla.ee
Operatsioonituba I 518 35 71 295  
Operatsioonituba II 519 35 71 318  
Sterilatsiooni labor 370 35 71 779  
       

Sisekliinik

Sisekliiniku juhataja dr.Veronika Iljina 223 35 71 823 veronika.iljina@narvahaigla.ee
Vanemõde Rimma Sinkova 225 35 71 825 rimma.sinkova@narvahaigla.ee
Vastutavõde Veera Grigorjeva 389 35 71839 veera.grigorjeva@narvahaigla.ee
Sekretär 221 35 71 821  
Sekretär 843 35 71 843  
Perenaine 751 35 72 751  
Arstidetuba dr.Jelena Losseva - Haigla 5, 2 korrus 227 35 71 827 jelena.losseva@narvahaigla.ee
Õepost 1.korrus 222 35 71 822  
Õepost 1.korrus 224 35 71 824  
Intensiivpalat, 1 korrus 513 35 71 440  
Õepost 2.korrus 226 35 71 826  
Õepost 2.korrus 298 35 71 798  
Ehhokardiograafia dr.Jelena Perova
332 35 61 632 jelena.perova@narvahaigla.ee
Funktsionaaldiagnostika Haigla 5 
315 35 60 615  
Funktsionaaldiagnostika kabinet (FDK)
385 35 61 785  
       

Administratsioon Haigla 7

Juhatuse liige Ago Kõrgvee 102 35 71 802 ago.korgvee@narvahaigla.ee
Ülemarst dr.Olev Silland 220 35 71 820 olev.silland@narvahaigla.ee
Ülemõde Natalja Metelitsa 105 35 71 805 natalja.metelitsa@narvahaigla.ee
Õenduskvaliteedi juht Jelena Loik 002 35 00 002 jelena.loik@narvahaigla.ee
Jurist Maia Anufrijeva 109 35 71 809 maia.anufrijeva@narvahaigla.ee
IT insener Oleg Astredinov 6119 35 71 819 oleg.astredinov@narvahaigla.ee
IT spetsialistid Deniss Hohlov 6755 35 72 755 deniss.hohlov@narvahaigla.ee
IT spetsialistid Andrei Beljaev 6554 35 60 554 andrei.beljaev@narvahaigla.ee
IT spetsialistid Vjatšeslav Obmjotko 6810 35 71 810 vjatseslav.obmjotko@narvahaigla.ee
Töökeskkonna spetsialist Jelena Skugar 111 35 71 811 jelena.skugar@narvahaigla.ee
Medtehnik 338 35 61 538  
Raamatukoguhoidja 393 35 71 793  
FAP spetsialist 108 35 71 808  
       

Kantselei

Haigla sekretär Svetlana Semikova 100 35 71 800 svetlana.semikova@narvahaigla.ee
Kantselei juhataja Jekaterina Nabeźneva 844 35 71 844 jekaterina.naberezneva@narvahaigla.ee
Kommunikatsiooni spetsialist Darja Davõdovskaja 285 35 71 785 darja.davodovskaja@narvahaigla.ee
       

Saada meile oma teade

Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.
Saada